Ģertrūdes ielas teātrī izrādes ”Cilvēks uz trepēm” atklātie mēģinājumi

Sākums Kultūra Jaunumi Ģertrūdes ielas teātrī izrādes ”C...

2011. gada 7. aprīlis

Nākošo svētdien, 17. aprīlī plkst. 19:00, Ģertrūdes ielas teātrī notiks izrādes Cilvēks uz trepēm  pirmais mēģinājums kopā ar skatītājiem. Režisors Andrejs Jarovojs sadarbībā ar mūziķi Dāvi Burmeisteru un scenogrāfi Ievu Kauliņu veido izrādi par laiku, ar skaņas un attēlu palīdzību atklājot atšķirību starp objektīvo un subjektīvo laiku, ārēji noteikto un mūsu personīgo, emocionālo laika uztveri. Radošā komanda aicina skatītājus būt klāt izrādes veidošanas procesā, piedaloties ar savu pieredzi un skatījumu.

Izrādei Cilvēks uz trepēm ir trīs daļas: atmiņas, vērojums un gaidīšana. Tas ir stāsts par tiem mirkļiem mūsu dzīvēs, kas ir pretstatā neapturamajam 24 stundu skrējienam. Tas ir stāsts par laiku, ko veltām sev – kurā satiekamies ar sevi pagātnē, tagadnē un nākotnē. Tā ir telpa laikā, kur varam atslābināties, ļauties vērojumam, ilgām, atmiņām, sapņiem, meklēt tagadnes burvību, sakārtojot attiecības ar sevi un pasauli.

Izrādē spēlē: Aleksejs Bahirs (vijole), Dāvis Burmeisters (ģitāra), Madara Fogelmane (čells)

Video māksliniece: Gita Straustiņa

Skaņu režija: Olivers Tarvids

Aicinām tiešraidē tikties ar izrādes veidotājiem 13. martā plkst. 14:00 http://www.ustream.tv/channel/gertrudes101. Par izrādi stāstīs tās veidotāji: režisors Andrejs Jarovojs, mūziķis Dāvis Burmeisters un scenogrāfe Ieva Kauliņa. Jautājumus lūdzam iesūtīt, rakstot uz e-pastu git [at] git.lv