Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Noslēdzies Rīgas amatieru teātru festivāls ”Rīga spēlē teātri”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Noslēdzies Rīgas amatieru teātru ...

2011. gada 28. marts

Svētdien, 27. martā festivāla noslēguma svinīgajā pasākumā komisija nosauca amatieru teātru festivāla „Rīga spēlē teātri” laureātus, kā arī ceļojošās balvas „Lielais Toms” ieguvēju.

Labākos amatieru teātrus, iestudējumus un režisoru darbus noteica vērtēšanas komisija trīs ekspertu sastāvā: dramaturgs Jānis Jurkāns, režisors Mārtiņš Eihe un teātra zinātniece Silvija Geikina.

Festivāla ceļojošā balva „Lielais Toms” tika piešķirta VEF Kultūras pils ansamblim „Rīgas Pantomīma” un režisoram Robertam Ligeram par neizsīkstošu vitalitāti un atzīstamu profesionālo sniegumu izrādē „Smaids”.

Festivālā piedalījās 26 Rīgas amatieru teātri, kas skatītājiem piedāvāja noskatīties 29 dažādas formas iestudējumus, kuri bija skatāmi uz VEF Kultūras pils, Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes, Rīgas kultūras un tautas mākslas centra „Mazā ģilde”, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas kultūras un atpūtas centra „Imanta”, Rīgas kultūras centra „Iļģuciems”, Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras centra „Rītausma”, Rīgas Skolēnu pils un Latvijas Kultūras koledžas skatuvēm.

FESTIVĀLA LAUREĀTI

FESTIVĀLA GALERIJA

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.marts, 2018, 17:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv