Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Kultūras un tautas mākslas centra ”Ritums” jubilejas koncerts

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Kultūras un tautas mākslas centra...

2011. gada 24. marts

26. martā plkst. 15.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” piecpadsmit gadu jubilejai veltīts kora mūzikas koncerts „Un mūžīgs ceļš zem kājām…”.

Koncertā klausītājiem būs iespēja dzirdēt vīru kori „Tēvzeme”, meiteņu kori „Skanda”, kamerkori „Vidus”, jaukto kori „Skaņupe” un kori „Līgo”. Koru izpildījumā dzirdēsim latviešu un cittautu komponistu dziesmas un tautas dziesmu apdares. Koncertmeistare Ilze Zvaigznekalne. Koncertu vadīs Aigars Rozenbergs.

Biļetes var iegādāties KTMC „Ritums” Jaunielā 29a vai Latvijas Universitātē vienu stundu pirms koncerta sākuma. Biļetes cena 1.00 Ls.

Kultūras un tautas mākslas centrā „Ritums” darbojas sešpadsmit amatiermākslas kolektīvi, bet pārējiem deviņiem nodarbības notiek sešās dažādās pilsētas vietās – Purvciemā, pilsētas centrā un Pārdaugavā. Centru par sava brīvā laika pavadīšanas vietu izvēlējušies ir ne tikai Rīgas un tās apkārtnes iedzīvotāji, bet arī no Dobeles, Jelgavas, Saulkrastiem, Siguldas, Saulkalnes, Bauskas, Tukuma un citām vietām. Tas ir apliecinājums, ka kolektīva vadītāja pieredze, profesionālisms un popularitāte, galvenokārt, ir tas, kas piesaista cilvēkus.

Informācija pa tālr. 67105665 un 67105667.

 

 PROGRAMMA (29.50 KB)

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv