Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Pasniegs Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Gada balvu ”Baltais zvirbulis”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Pasniegs Rīgas domes Izglītības, ...

2011. gada 17. marts

21. martā plkst. 16.00 Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā (Kronvalda bulvārī 8) notiks Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Gada balvas "Baltais zvirbulis" pasniegšana. Balvu par veikumu 2010. gadā saņems 20 kultūras darbinieki un departamenta sadarbības partneri.

Par aizvadītā gada darbu kultūras jomā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vērtēšanas komisija nolēma apbalvot 20 pretendentus šādās nominācijās: „Par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu”, „2010. gada Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras centra darbinieks”, „2010. gada Rīgas pilsētas pašvaldības bibliotēkas darbinieks”, „2010. gada Rīgas pilsētas pašvaldības mākslas un mūzikas skolu darbinieks”, „2010. gada amatiermākslas kolektīva vadītāja/vadītājs” un „2010. gada sadarbības projekts”.

Balvu „Baltais zvirbulis” veidojis mākslinieks Aigars Bikše un to pasniedz no 2004. gada, kad Rīgas domes Kultūras pārvalde (šobrīd Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments) uzsāka šo tradīciju.

Pretendentus balvai izvirza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, departamenta padotībā esošās kultūras un kultūrizglītības iestādes, atzīmējot ne vien izvirzīto kultūras darbinieku ieguldījumu kvalitatīva kultūras procesa nodrošināšanā galvaspilsētā aizvadītajā gadā, bet jo sevišķi individuālo ieguldījumu un īpašas personiskās kvalitātes kultūras darbā.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv