Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīt, 15. martā noslēdzas Svētku noformējuma māksliniecisko ideju konkursa projektu iesniegšana

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Rīt, 15. martā noslēdzas Svētku n...

2011. gada 14. marts

15. martā plkst. 12.00 noslēdzas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātais Svētku plakāta un/vai svētku noformējuma vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču, to realizēšanas tehnisko risinājumu un izvietojuma Rīgas pilsētvidē konkurss.

Konkurss ir iespēja māksliniekiem un radošo nozaru pārstāvjiem piedalīties noformējuma veidošanā Rīgas pilsētai nozīmīgos valsts un tradicionālos svētkos, tādos kā – Lieldienas, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Līgo svētki, Rīgas svētki (Rīgai 810), Latvijas Republikas proklamēšanas diena, Ziemassvētki/Jaungads un pagājušajā gadā pirmo reizi īstenotais projekts „Rīgas Ziemassvētku egļu ceļš”. Konkursa mērķis ir izvēlēties svētku plakāta un/vai vides objektu/instalāciju mākslinieciskās idejas, lai tās realizētu Rīgas pilsētvidē svētku noskaņas akcentēšanai.

Dalībnieki vai dalībnieku kontaktpersonas konkursam materiālus var iesniegt personīgi līdz 2011. gada 15. martam plkst. 12:00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldē 408. kabinetā, K.Valdemāra ielā 5.

NOLIKUMS

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv