Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Notiks jau 19. konkurss „Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas labākais studentu kameransamblis”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Notiks jau 19. konkurss „Jāzepa V...

2011. gada 10. marts

Lai aktivizētu topošo mūziķu vēlmi veidot jaunus kameransambļus un saglabātu jau esošo ansambļu radošo potenciālu, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Kameransambļu un klavierpavadījuma katedra sadarbībā ar Akadēmijas vadību un Latvijas Radio Klasika jau 19. reizi organizē konkursu „Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas labākais studentu kameransamblis”. Konkurss notiks otrdien, 15. martā no plkst. 10:00 JVLMA Lielajā zālē un tajā savu dalību ir pieteikuši 14 dažādu sastāvu kameransambļi.

Konkursu vērtēs žūrija, kurā darbosies gan Akadēmijas mācībspēki, gan viesi no ārvalstīm – žūrijas priekšsēdētājs obojists, profesors Keijo Aho (Somija) un žūrijas priekšsēdētāja vietnieks pianists Pjērs Frančesko Forlenca (Itālija).

Konkurss visas dienas garumā  ir atvērts jebkuram interesentam un ieeja tajā ir bez maksas. Konkursa noslēguma koncerts un laureātu apbalvošana notiks ceturtdien, 17. martā plkst. 16:00 JVLMA Lielajā zālē, ieeja par ziedojumiem.

Atgādinām, ka pirmais konkurss „Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas labākais studentu kameransamblis” notika 1993. gadā, kad 1. vietu ieguva profesores Dainas Vīlipas studentu duets – Artis Gāga (saksofons) un Sergejs Zilapaušs (klavieres), atskaņojot Paula Hindemita Sonāti.

 

Informāciju sagatavoja:
Vita Stiģe-Škuškovnika
JVLMA Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 67227228, 29513150
E-pasts: vita.stige@jvlma.lv
www.jvlma.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.marts, 2018, 13:50
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv