Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Festivālā ”Rīga spēlē teātri” skatāmas izrādes bērniem

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Festivālā ”Rīga spēlē teātri” ska...

2011. gada 10. marts

Rīgas amatieru teātru festivāls „Rīga spēlē teātri” piedāvā bērniem un vecākiem noskatīties iemīļoto un brīnišķīgo pasaku „Sniegbaltīte” un „Pelnrušķīte” iestudējumus.

10. martā plkst. 17.00 Rīgas kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde” būs skatāma izrāde „Pelnrušķīte” pēc Šarla Pero pasakas motīviem. Pasaku tēlos iejutīsies bērnu un jauniešu teātra studija „Vinnijs” režisoru Karinas Šišlo un Ingunas Gremzes vadībā. Izrāde tapusi 2010. gadā un veltīta teātra studijas „Vinnijs” 15 gadu darbības jubilejai.

Savukārt 13. martā plkst. 12.00 Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems” teātra studija „Rampa” piedāvās izrādi „Sarkangalvīte” - modernu pasaku bērniem un pieaugušajiem par drosmi, kurā skatītāji kopā ar Sarkangalvīti, viņas ceļojuma laikā, sastapsies ar viltīgo lapsu, neizlēmīgo lāci, varonīgo zaķi, bet tad notiks negaidītais. Režisore Ināra Čakste par izrādi saka: „Mēs visi no kaut kā baidāmies un tikai retais palīdz tam, kurš nokļuvis briesmās”.

Kā jau iepriekš ziņots, Rīgas amatieru teātru festivāls „Rīga spēlē teātri” notiek līdz 27. martam. Visas izrādes iespējams apmeklēt bez maksas.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv