Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

9. martā noslēdzas projektu iesniegšana

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi 9. martā noslēdzas projektu iesniegšana

2011. gada 7. marts

Trešdien 9. martā noslēdzas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātā tradicionālo kultūras pasākumu projektu finansēšanas konkursa projektu iesniegšana.

Līdz 2011. gada 9. marta plkst. 12.00 projektus var iesniegt par Lieldienu, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienas, Mātes dienas, Starptautiskajai ģimenes dienas un bērnu aizsardzības dienas, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas un Ielīgošanas pasākumiem, kā arī Līgošanu Rīgā.

Konkursa mērķis ir nodrošināt Rīgas pilsētā tradicionālo kultūras pasākumu norisi, tradicionālās un laikmetīgās kultūras attīstību un veicināt iedzīvotāju līdzdalību, kā arī sekmēt kultūras vērtību izplatīšanu un to pieejamību Rīgas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Līdz 2011. gada 4. aprīlim, plkst. 12.00 tiks pieņemti projekti pasākumu iecerēm Mūsdienu kultūras forumam „Baltā nakts”, Lāčplēša dienai, Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, Adventa un Ziemassvētku laikam, kā arī iecerēm Ziemas saulgriežu sarīkojumiem pilsētvidē un Rīgas Ziemassvētku koncertam.

2011. gada tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursu izsludina un organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit. Tālrunis informācijai 67043670.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv