Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Uzlūdz dāmas!

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Uzlūdz dāmas!

2011. gada 4. marts

8. marta vakarā kafejnīca „Taka” aicina uz  Sieviešu dienas svinībām liriskās džeza melodijās kopā ar duetu Citruss B5, kā arī nodoties sievišķīgiem niekiem un priekiem.

Māris Plūme  pazīstams kā grupas „Plūme” līderis un viens no portāla jazzmusic.lv veidotājiem, savukārt Ģirts Pavēnis spēlējis grupā Baložu Pilni Pagalmi. Abi mūziķi apvienojušies džeza duetā Citruss B5 (http://www.draugiem.lv/wwwjazzmusiclv ), kuru ģitāru skanējumu, atmosfēru, frāzējumu, ritmus, formas un spēles tehniku pirms daudziem gadiem aizsāka Džango Reinhards, Čarlijs Kristians, Vess Montgomerijs un citi. Mūziķi turpina šīs tradīcijas attīstīt mūsdienu kontekstā - mūzikas noskaņa ir tik daudzveidīga: intīma, uzrunājoša, stāstoša, glāstoša, eleganta un reizēm jautra, teatrāla, smieklīga, virpuļojoša, groteska un parodējoša. Tomēr galu galā tā ir divu cilvēku saruna par tēmu džeza valodā.

Sieviešu dienā TAKAS komanda būs sarūpējusi īpašus pārsteigumus daiļā dzimuma pārstāvēm. Jau no plkst. 16.00 dāmas [protams, arī kungiem durvis nebūs slēgtas] sagaidīs izskatīgi bārmeņi, tiks demonstrēti kino stāsti un būs iespēja baudīt izslavētos „Takas” virtuves gardumus un izsmalcinātus dzērienus par dāmām īpaši pievilcīgu cenu. No plkst. 19:00 uz brīnišķīgām pārvērtībām aicinās make-up māksliniece – glābiņš Frankenšteina līgavām un ne tikai. Un vēlāk jūs gaidīs Citruss B5 muzikālā improvizācija, kurai sekos DJ Pīlādža virtuozais plašu skanējums.

Pasākuma sākums: plkst. 19.00

Ieeja pasākumā bez maksas.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv