Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Svētku noformējuma māksliniecisko ideju konkurss

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Svētku noformējuma māksliniecisko...

2011. gada 21. februāris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina Svētku plakāta un/vai svētku noformējuma vides objektu/instalāciju māksliniecisko ideju skiču, to realizēšanas tehnisko risinājumu un izvietojuma Rīgas pilsētvidē konkursu.

Konkurss ir iespēja māksliniekiem un radošo nozaru pārstāvjiem piedalīties noformējuma veidošanā Rīgas pilsētai nozīmīgos valsts un tradicionālos svētkos, tādos kā – Lieldienas, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena, Līgo svētki, Rīgas svētki (Rīgai 810), Latvijas Republikas proklamēšanas diena, Ziemassvētki/Jaungads un pagājušajā gadā pirmo reizi īstenotais projekts „Rīgas Ziemassvētku egļu ceļš”. Konkursa mērķis ir izvēlēties svētku plakāta un/vai vides objektu/instalāciju mākslinieciskās idejas, lai tās realizētu Rīgas pilsētvidē svētku noskaņas akcentēšanai.

Dalībnieki vai dalībnieku kontaktpersonas konkursam materiālus var iesniegt personīgi līdz 2011. gada 15. martam plkst. 12:00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldē 408. kabinetā, K.Valdemāra ielā 5.

 
KONKURSA NOLIKUMS

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.marts, 2018, 17:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv