Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Februārī dzimušo dzejnieku dzejas lasījumi

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Februārī dzimušo dzejnieku dzejas...

2011. gada 20. februāris

22. februārī plkst. 18.00 Saules muzejā, Rīgā, Kungu ielā 1 (ieeja no Rātslaukuma) tie dzejnieki, kuriem dzimšanas diena februārī, aicināti nolasīt klausītājiem dažus savus dzejoļus un sniegt nelielu ieskatu savā pēdējo gadu darbībā.

Latvijas Rakstnieku savienības biedru un domubiedru sarakstos atrodamie un uzaicinātie dzejnieki februāra bērni ir Skaidrīte Kaldupe, Irina Čerevičņika, Dina Kāgane, Liāna Langa, Marts Pujāts, Jānis Veckrācis, Māra Zālīte, Aleksandra Zommere.

Jebkuru februārī dzimušu dzejnieku aicinām ierasties kā dalībnieku šajā pasākumā. Atkarībā no sanākušo dzejnieku skaita var tikt noteikts lasījumu laika limits, bet apsolām, ka jebkurš februārī dzimis dzejnieks varēs nolasīt vismaz vienu dzejoli. Īsi pieminēsim tos februāra dzejniekus, kuru vairs nav mūsu vidū.

Dzejas vakari muzeja pagrabiņā notiek katru otrdienu – 29. martā gaidāms līdzīgs martā dzimušo dzejnieku pasākums, bet pārējās otrdienās to dzejnieku autorvakari, kuriem izdevies organizatorus pārsteigt ar spožu topošas grāmatas manuskriptu.

Pasākumu sadarbībā ar Saules muzeju, kura kolekcijā atrodamas 382 saules no dažādām pasaules vietām, rīko Austras biedrība, folkmūziķu organizācija.


Ieeja brīva, ziedojumi brīvprātīgi. Aicināti visi interesenti.

Ziņu sagatavoja Agita Draguna

 

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.marts, 2018, 13:50
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv