Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jauniešu koris Kamēr... koncertzālē AVE SOL sniegs koncertu "Pērles"

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Jauniešu koris Kamēr... koncertzā...

2011. gada 15. februāris

Atsaucoties lielākās kormūzikas organizācijas Ziemeļamerikā  -   ASV Kordiriģentu asociācijas (ACDA) –uzaicinājumam, šā gada martā jauniešu koris Kamēr...  un diriģents Māris Sirmais dosies koncertbraucienā uz ASV, Čikāgu, kur piedalīsies šīs asociācijas ikgadējā konferencē kā viens no īpaši uzaicinātajiem starptautiski atzītajiem ārzemju kolektīviem.

Pirms šī nozīmīgā notikuma koris sniegs koncertu saviem klausītājiem Latvijā. Pēdējo gadu laikā jauniešu koris Kamēr... savu projektu ietvaros ir pasūtījis un izpildījis ievērojamu skaitu jaunas kora mūzikas kā Latvijas tā arī ārzemju komponistiem, kas būs šī koncerta programmas pamatā. Tie ir gan skaņdarbi no lielākajiem projektiem „Pasaules saules dziesmas” un „Mīlas madrigāli”, kā arī citi korim īpaši skaņdarbi.

Koncerts notiks 26. februārī plkst.19.00 koncertzālē AVE SOL (Citadeles ielā 7). Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv vai arī stundu pirms koncerta norises vietā.

Diriģents Māris Sirmais par gaidāmo dalību ACDA konferencē saka: „Piedalīšanās šajā pasākumā korim ļauj paplašināt savas koncertdarbības robežas, kā arī popularizēt latviešiem un Latvijai  tik raksturīgo koru kustību un komponistu darbu. Ar izcilu skaņas un skatuves kultūras kvalitāti savienojumā ar radošiem un drosmīgiem projektiem koris Kamēr... lauž tradicionālo priekšstatu par kora dziedāšanu un ar savu piemēru demonstrē to kā aizraujošu un pat stilīgu nodarbošanos mūsdienu jauniešu vidū.”

Ielūgums uz šo nozīmīgo pasākumu apliecina Kamēr...   un diriģenta Māra Sirmā autoritāti tālu ārpus Latvijas robežām, īpaši kormūzikas profesionāļu un koru kustībā iesaistīto personu vidū.

ACDA konference ir lielākais kormūzikas forums Ziemeļamerikā, kurā vienkopus pulcējas kā labākie kori, diriģenti un komponisti, tā arī izdevēji, žurnālisti un mūzikas industrijas pārstāvji un ir lieliska attīstības platforma kora turpmākajai darbībai.

Jauniešu koris Kamēr... izsaka lielu pateicību saviem ilggadējiem sadarbības partneriem Latvenergo un Rīgas domei, kuru atbalsts korim ļauj īstenot arvien jaunus un pārsteidzošu projektus.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv