Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas Jūgendstila muzejā pagarināta Patrīcijas Tiknuss gleznu un Edgara Kvjatkovska rotu izstāde

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Rīgas Jūgendstila muzejā pagarinā...

2013. gada 14. februāris

Sakarā ar apmeklētāju lielo interesi  Rīgas Jūgendstila muzejs,  Alberta ielā 12 līdz 3. martam pagarina Patrīcijas Tiknuss un Edgara Kvjatkovska izstādes  „Ziemas ziedi” eksponēšanas laiku. Ekspozīcija atvērta no plkst.10.00 līdz 18.00. Brīvdiena – pirmdiena.

Baltā ziema atkāpjas, un Rīgas Jūgendstila muzejs aicina tās smalkās mežģīnes  paturēt atmiņā, saskatot gleznotājas Patrīcijas Tiknuss un rotu mākslinieka Edgara Kvjatkovska darbos, kur uzmanīga vērotāja skatienam paveras apburoša formu un krāsu greznība.

Mākslinieki savos darbos atklāj ziemas ziedēšanas brīnumu, iedvesmojoties no mirdzošās sarmas un sniegpārslu viegluma, ledus ziedu rakstu daudzveidību gaišās, vieglās noskaņas ievijot gleznās un rotās.

Patrīcija Tiknuss  „Ziemas ziedos” ar krāsu faktūru, formu un dabas elementu fragmentiem uzbur jūtīgu, netveramu sievietes emocionālās pasaules vīziju, atzīstot, ka iedvesmojusies no franču jūgendstila plakātiem un angļu glezniecības paraugiem. Kvjatkovska rotu elegantais dizains ļauj sajust pavasara dvesmu, papildinot Rīgas Jūgendstila muzeja „Mīlētāju nedēļas” romantisko ielūgumu.

 .

www.kulturasapvieniba.riga.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv