Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Muzikāla mīlestības dzejas programma

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Muzikāla mīlestības dzejas programma

2013. gada 9. janvāris

Trešdien,16. janvārī, plkst. 19:00 Rakstniecības un mūzikas muzejā ar muzikālo programmu „Sarunas starp Tevi un Mani” viesosies dzejniece Inga Norvaiša un apvienība „Mēnesgaismas naktsputni”.

Programmas kompozīciju veido Ingas Norvaišas mīlestības dzeja no dzejas krājuma „Starp Jā un Nē” pašas autores lasījumā. Dzejniece stāsta par krājumu un aicina: „Tas ir starp aizliegto un atļauto, vientulību un tuvību. Starp mīlestību un naidu. Ikdienas steidzīgajā ritmā ieturi pauzi – pārstāj ierasti domāt, ierasti justies. Atļauj dvēselei lidot un skaistums tevī uzziedēs.”

Muzikālo noskaņu radīs grupa „Mēnesgaismas naktsputni”, jauna apvienība, kas tikai sāk sevi pieteikt plašākai klausītāju auditorijai. „Naktsputni ir domas un sajūtas, kas atraisās no dienas realitātes un lido naktī. Vasaras un rudens, ziemas naktis.
Pilnas zvaigžņu un mistikas. Bērnības sapņi sitas logā. Satraucošā mēnesgaisma. Viss skaidri redzams, tomēr viss ir citādi.” /I. Celmiņa/

Vakara gaitā tiks atskaņotas Ata Priedīša, Anitas Zambares, Imanta Kalniņa un Aivara Hermaņa dziesmu interpretācijas.

Grupas sastāvā muzicē: Līga Kārkliņa (flauta, putni), Einārs Ezers (ģitāra, balss, putni), Valters Veinbergs (bass, balss, putni), Andris Šņoriņš (perkusijas, putni), Anita Zambare (balss, taustiņi, putni).

Ieejas maksa Ls 1,50, pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1. Biļetes varēs iegādāties koncerta norises dienā Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2).

Sarunas starp Tevi un Mani_web.jpg

Papildu informācija:
Maija Treile
Rakstniecības un mūzikas muzeja mājas lapas redaktore
maija.treile@rmm.lv
www.rmm.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 16.marts, 2018, 16:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv