Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Zvaigznes dienas koncerts Rīgas Sv. Jāņa baznīcā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Zvaigznes dienas koncerts Rīgas S...

2013. gada 3. janvāris

Zvaigznes dienā - svētdien, 6. janvārī - plkst.16.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā uz svētku koncertu aicina pūšaminstrumentu kvintets „The Sparkling 5” un ērģeļnieki Ilze un Aigars Reiņi. 

Jau otro gadu Zvaigznes diena Rīgas Sv. Jāņa baznīcā tiek atzīmēta ar īpašu koncertu, jo sevišķi izceļot šīs augstās dienas nozīmi ikvienam, kas Ziemassvētku notikumus sirdī vēlas noslēgt uz optimistiski skanīgas nots. Mūziķi koncertprogrammu veidojuši īpaši gaišu, atgādinot, ka Ziemassvētku laikā saņemtā gaisma mums katram jānes arī savā sirdī.

Koncertā varēs dzirdēt  ērģelnieku Ilzes un Aigara Reiņu izpildīto duetu no V.A. Mocarta sonātes, kā arī ļoti dzīvespriecīgu un virtuozu G. Holsta skaņdarbu „Jupiters – prieks nesējs” no cikla „Planētas”, ko atskaņos A. Reinis.

 „The Sparkling 5” izpildījumā izskanēs J.S. Baha darbi, populārākās tēmas no P. Čaikovska baleta „Riekstkodis”, A. Pjacollas „Libertango” kaislīgie ritmi, tradicionālas Ziemassvētku dziesmas un noslēgumā L. Ārmstronga daiļradē popularitāti guvušais „What a Wonderful World” speciāli šim kvintetam veidotā aranžijā.

Koncertā piedalās pūšaminstrumentu kvintets „The Sparkling 5” jeb „Dzirkstošais piecinieks”: Jeļena Kovaļenko-Bebriša (alta saksofons), Arnita Akmentiņa (tenora saksofons), Baiba Tilhena (baritona saksofons), Aivars Osītis (trompete) un Lauris Zvejnieks (trombons), kā arī ērģelnieki Ilze Reine un Aigars Reinis.

sparkling5_afisha.jpg

 

Biļetes uz koncertu iegādājamas Biļešu Paradīzes kasēs, internetā www.bilesuparadize.lv un stundu pirms koncerta Rīgas Sv. Jāņa baznīcā.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.aprīlī, 2018, 14:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv