Biedrība “LIdomas” piedāvā Jūsu bērnam iespēju no 23. oktobra līdz 27. oktobrim interesanti, aktīvi un jēgpilni pavadīt rudens brīvlaiku nometnē "Skubija Dū dārgumu meklējumi". Gaidām dalībniekus no 6 līdz10 gadiem.

Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu rudens brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas nevalstiskas organizācijas.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, kura ietvaros tiks piešķirti finanšu līdzekļi nometņu organizēšanai izglītojamo rudens brīvlaikā.

Diennakts nometnē „Zeltābols” atlikušas divas brīvas vietas aktīviem un radošiem bērniem. Aicinam pievienoties Rīgas bērnus, vecumā no 7 līdz 10 gadiem! Radošo nodarbību nometne „Zeltābols” notiks no 6. līdz 12. augustam Vecāķos.

Biedrības  Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae” dibinātā Interešu izglītības iestāde „Lūsis” organizē dienas nometni “Juglas podziņas”. Nometne notiks no 14. Līdz 25. augustam Rīgas Juglas vidusskolā, Skrudalienas ielā 1. Nometnē piedalīties aicina ikvienu 7 līdz 11 gadus vecu bērnu no Rīgas.

Aicina uz diennakts nometni

2017. gada 28. jūlijs

Āgenskalna Valsts ģimnāzija organizē diennakts vasaras nometni “Āgenskalna ģimnāzisti”, kuras norises laiks ir no 7. līdz 13.augustam. Nometne adresēti 13 līdz 16 gadus veciem jauniešiem un tā notiks Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Lavīzes ielā 2 A, Rīgā .

Aicinām ikvienu, kam patīk mūzika, izbaudīt brīnišķīgu laiku radošo un vokālo spēju attīstības nometnē "Meža koncertzāle", kas no  13. līdz 19. augustam norisināsies ekskluzīvā vietā - LVM dabas parkā Tērvetē, kur ikdienas var sastapt Meža ķēniņu, Princesi Zeltīti, Sīkstuli, Sprīdīti, Anneli, Sila Raganiņu, rūķīšus un daudz ko citu!

Laika posmā no 14. līdz 20. augustam Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” 10-18gadīgus dalībniekus gaida vasaras aktīvās atpūtas nometne “Stils dejo 2017”.

Rīgas domes Labklājības departaments  piedāvā “Nometnes/pārgājienus bērniem un jauniešiem no trūcīgām u maznodrošinātām ģimenēm” projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros. Dalība nometnēs ir bez maksas.

Šī gada augusta mēnesī Biedrība "Atbalsta centrs bērniem un jauniešiem ar ierobežotām iespējām "Smaids"" organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansēto pasākumu "Vasaras sporta un aktīvās atpūtas dienas Imantā". Dalība pasākumā Rīgas pilsētas skolēniem ir bez maksas!

Aizputē no 8. līdz 23. jūlijam (dienas pēc izvēles) notiks starptautiskā sociālā darba nometne, kurā piedalīsies meitenes no Spānijas, lai palīdzētu pansionātā un strādātu ar bērniem. Ja arī Tu vēlies pievienoties viņu grupai un tulkot, raksti mums: riva@riva.lv.

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” aktīvās atpūtas diennakts nometne notiks no 2017. gada 3. jūnija līdz 14. jūnijam. Nometnes darbības laikā no 3. līdz 9.jūnijam ir 8 brīvas vietas, no 9.līdz 14.jūnijam - 20 brīvas vietas.

Jau otro gadu vasarā, augusta mēnesī, Līgatnes novada nometņu centrā "Gančauskas" rīkosim kristīgu un sportisku jauniešu nometni, uz kuru aicinām jauniešus no visas Latvijas un dažādām konfesijām. Šī gada nometnes tēma būs "Brīvība būt Tev" jeb domāsim un runāsim par katra jaunieša personību, individualitāti un spēju mūsdienu piesātinātajā sabiedrībā nepazaudēt sevi, bet apzināties savu patieso brīvības avotu.

Nodibinājums “Kustību lauks” 2017. gada jūnijā un augustā Rīgas Teikas vidusskolā rīko Dienas sporta nometni jauniešiem. Tā būs atvērta tipa dienas nometne ar dalībnieku izmitināšanu telpās. Nometņu dalībnieki: jaunieši vecumā no12 līdz 14 gadiem. Vietu skaits grupā ir ierobežots (līdz 15 dalībniekiem).

Radošais izaugsmes centrs "Happy Child" piedāvā jūsu bērniem attīstošas un izglītojošas dienas nometnes jūnijā: no 12.līdz 16.jūnijam un no 26. līdz 30. jūnijam katru darba dienu no plkst.8.45 līdz 18.00.

Biedrība “LIdomas" aicina 6-11 gadīgus bērnus jūnijā un augustā  piedalīties nometnēs. Viena no "LIdomu’’ vērtībām - prasme radoši, kvalitatīvi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Un šīs nometnes sekmēs vērtību veidošanos!

No 1. jūnija līdz 9. jūnijam biedrība "LIdomas" aicina 6-11 gadīgus bērnus piedalīties dienas nometnē “Trollīgais vasaras brīvlaiks ir sācies!”, kas būs radošuma, deju soļu, aktīvas atpūtas bagāta nometne.

No 2017. gada 1. augusta līdz 10. augustamvidusskolēni aicināti pieteikties dienas nometnei “Es un  medicīna”, kas notiks no plkst.8.00 līdz 17.00. Pieteikties līdz 20.maijam!

Āra dzīves apmācību centrs "Pelēkais Vilks”  no 2017. gada 5. līdz 22. jūnijam organizē dienas nometnes un aicina bērnus vecumā no 7 līdz 11 gadiem piedalīties izzinoši pētnieciskās un radošās nodarbēs.

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē diennakts nometni “Vasara Vecāķos 1”, Vecāķu prospektā 80, 82, un aicina pieteikties dalībniekus. Nometne notiks no 2017. gada 4. jūnija līdz 9. jūnijam.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri