Afiša (20. apr - 26. apr)

Bērnu un jauniešu atpūtas nometnē „Albatross” atpūšas un ar jauniem draugiem iepazīstas bērni no Eiropas Savienības, NVS un citām valstīm, jo organizatoru mērķis ir apvienot bērnus, kuri mitinās dažādās pasaules valstīs. Pamatvalodas nometnē ir latviešu un krievu. Nometnē tiek uzņemti bērni no 7 līdz 17 gadu vecumam.

Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu vasaras brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas nevalstiskas un reliģiskās organizācijas.

Vasaras brīvdienās (jūnijā, jūlijā un augustā) bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem Bērnu interaktīvajā izklaides centrā “#childspace”, Ģertrūdes ielā 66, Rīgā, tiks organizētas dienas nometnes.

Aicinām pieteikties Bērnu un jauniešu centra „IK Auseklis” organizētajai dienas atklātajai nometnei „Pretī saulei” dalībniekus vecumā no 7 līdz 10 gadiem (1. - 4.klase).

“Jauno zinātnieku akadēmija” ir dienas vasaras nometne 5 darba dienu garumā (no plkst. 9.00-18.00) 12-17 gadīgiem bērniem un jauniešiem. Moto: Kopā ar mums ķīmiju un fiziku ir iespēja piedzīvot pavisam citādāk un iemīlēt to!

Vasaras brīvlaikā bērnus un jauniešus no 8 līdz 17 gadu vecumam aicina uz diennakts tūrisma un spēļu nometni „Forestcamp”. Nometnes mērķis ir rūpēties par pienācīgu atpūtu bērniem, palīdzēt atklāt savas spējas un apslēpto potenciālu, iegūt prasmes un zināšanas dabas tūrismā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, kura ietvaros tiks piešķirti finanšu līdzekļi nometņu organizēšanai izglītojamo vasaras brīvlaikā.

Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions” aicina bērnu un jauniešu nometņu vadītājus no šī gada 1. marta pieteikties bērnu un jauniešu vasaras dienas nometņu organizēšanai “Daugavas stadions” teritorijā.

Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas telpās no 2018.gada 12. līdz 16. martam skolēnu pavasara brīvdienās norisināsies bērnu nometne “Pastaiga pa Mākslas taku”.

Lai dzīvo prieks, jaunatklājumi, draudzība un aktīvi pavadīts laiks! "LIdomas" aicina 7-11 gadus vecus bērnus pavasara brīvlaikā piedalīties dienas nometnē "Smurfi iedvesmo 2", kur dalībnieki varēs sastapt radošo profesiju pārstāvjus, kas ļaus bērniem līdzdarboties, kā arī apmeklēt iestādes, kurās būs aizraujošas un izzinošas nodarbības.

Pavasara brīvlaikā, no 12. marta līdz 16. martam, dienas garumā no plkst.9.00 līdz 17.00 nometne “Aktīvists” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 13 gadiem saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu pavasara brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas biedrības un nodibinājumi.

No 2018. gada  12. līdz 14. janvārim Ložmetājkalnā risināsies ikgadējā skautu un gaidu ziemas sagaita ‘’Baltais Vilks’’, pulcējot skautus un gaidas no visas Latvijas un viesus no Jaunsardzes centra. Šī ir lielākā skautu un gaidu ziemas nometne Baltijas valstīs, kura notiek jau 16. reizi.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, kura ietvaros tiks piešķirti finanšu līdzekļi nometņu organizēšanai izglītojamo pavasara brīvlaikā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos Departamenta padotībā esošajām izglītības iestādēm bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai 2018.gadā.

"Vilka" dienas nometnē katru dienu cenšamies pamatīgāk izzināt kādu noteiktu lietu, vielu, materiālu, dabas parādību, valsti, nozari. Tas notiek interaktīvā veidā - gan skatoties, klausoties, ejot ciemos un uzņemot viesus pie sevis, pašiem mēģinot, izzinot, pētot, veidojot, radot.

No 23. līdz 27. oktobrim Biedrība "Iedvesmu pļava" rīko nometni "Izkrāso savu rudeni!", kas notiks Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas ēkā, Burtnieku ielā 34.

No 23.oktobra līdz 27. oktobrim Āgenskalna sākumskola organizē dienas nometni bērniem “Raibie rīdzinieki”. Piecas rudens dienas dosimies ekskursijās, darbosimies radošajās darbnīcās, peldēsimies baseinā, apmeklēsim Multikino un Fantasy park, sagaidīsim nometnes ciemiņus, veidosim netradicionālās lietas un vienkārši lietderīgi un jautri pavadīsim rudens brīvlaiku!

Rudens brīvlaikā, no 23.oktobra līdz 27. oktobrim, Bērnu interaktīvais izklaides centrs “#childspace”, Ģertrūdes ielā 66, Rīgā aicina 7 līdz 11 gadīgus bērnus uz dienas nometni (laiks no plkst.9.00 līdz 17.00).

Aicinām interesanti un lietderīgi pavadīt 5 rudens brīvlaika dienas no 23. līdz 27. oktobrim, izbaudot pārdomātu atpūtu un attīstot dzīvei svarīgas prasmes.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri