Afiša (2. apr - 8. apr)

Uzsākot iniciatīvas projektu „Sapņo! Plāno! Dari!”, jauniešu un mazo un jauno uzņēmēju biedrība „Es varu visu!” veica aptauju, lai mudinātu jauniešus domāt plašāk, gribēt vairāk un sapņot drosmīgāk, kā arī mudinātu padomāt par lietām un vērtībām, par kurām ikdienas gaitās nemaz neiedomājamies un kuras nenovērtējam.

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) no 1. līdz 17. aprīlim aicina 9. klases skolēnus pieteikties iestājpārbaudījumam, kurā pretendentiem, kuri vēlas mācīties IZV, būs jāapliecina zināšanas matemātikā, fizikā un ķīmijā. Savukārt 11. aprīlī skolā notiks Atvērto durvju diena.

Jauniešu organizācija Avantis sadarbībā ar Narvesen konkursu “Diena kā piedzīvojums” visā Latvijā atbalsta dažādas idejas, kā radīt arvien jaunas iespējas jauniešiem savu brīvo laiku pavadīt aktīvi. Tāpēc vēlamies noskaidrot, cik sportiski jaunieši ir ikdienā un kādas aktīvas atpūtas iespējas ir pieejamas viņu dzīvesvietu tuvumā.

Rīt, 28. martā Kaņiera ielā 15 plkst. 11.00 Rīgas Skolēnu dome atklās nevalstisko organizāciju satikšanos „Iespēju taka”. Pasākums ir veidots ar mērķi, lai Rīgas skolu jauniešiem būtu iespēja iepazīt dažādas organizācijas un iespējas tajās darboties. Tās ir aktīvākās organizācijas, kas vienosies spēkā, lai ieinteresētu jauniešus būt aktīviem un veidot savu nākotni jau tagad.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2015. gada vasarā. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas izglītojamo vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes un aktīvu līdzdalību.

Jau 8. gadu pēc kārtas lielākais karjeras un izglītības portāls Latvijā Prakse.lv rīko projektu “Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa”. Tā laikā studentiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai iepazītu jauniešiem draudzīgākos darba devējus un pieteiktos praksei vai darbam, savukārt skolēni varēs noskaidrot piemērotāko nozari un profesiju karjeras veidošanai. Ekskursijās jaunieši varēs doties no 13. līdz 17. aprīlim.

Šī gada 12. martā vērtēšanas komisija izskatīja jauniešu iniciatīvas, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesnieguši jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

Unikāla iespēja Tev, jaunieti!

2015. gada 23. marts

No 10. līdz 12. aprīlim  viesu namā „Debesu bļoda”, Ogresgala pagastā, Ogres novadā notiks  Rīgas reģiona vienaudžu izglītotāju apmācībās “Jaunietis – jaunietim”. Pieteikšanās līdz 26. martam!

Vispasaules galda spēles “Monopols” balsojumā par nokļūšanu uz tās jaunākās versijas laukuma Rīga ieguvusi trešo vietu, un tā tiks apzīmēta ar zaļu krāsu, kas ir otrais dārgākais īpašuma bloks. Kopumā balsošanas trīs nedēļās saņemti 4 miljoni balsu no 182 valstīm.

2015. gada pavasarī Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru īsteno vides izglītības projektu „Es gribu - es šķiroju! Stiklu!”, kurā aicināti piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu audzēkņi un personāls.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri