Afiša (28. maijs - 3. jūn)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Jūnija sākumā biedrība "homo ecos:" uzsāks neredzamā teātra projekta "Urbānā skatuve 2" īstenošanu, kurā aicinām iesaistīties jauniešus. Pieteikties dalībai kreatīvi teatrālajā projektā „Urbānā skatuve 2” var līdz 30. jūnijam.

 

Jau sesto gadu Rīgas pašvaldība finansē nevalstisko organizāciju rīkotās bezmaksas brīvā laika aktivitātes vasaras mēnešos. Šogad atbalstītie 15 projekti piedāvās vairāk nekā 1 500 bērniem un jauniešiem dažādās pilsētas apkaimēs sporta un piedzīvojumu aktivitātes, radošas darbnīcas un ar pilsētvides izzināšanu saistītus pasākumus.

 

Jaunieši no visas Latvijas ir aicināti piedalīties Narvesen rīkotajā konkursā Diena kā piedzīvojums. Latvijā dzīvo ļoti daudz uzņēmīgu, gudru, talantīgu un drosmīgu, jauniešu, taču daudzus savas ieceres īstenošanas šķir tikai 1 solis – trūkst finanses. Lai sniegtu iespēju sevis attīstībai un pilnveidošanai, šogad pieciem jauniešiem no visas Latvijas katram būs iespēja saņemt finansējumu līdz 2000 EUR savu ieceru realizēšanai.

 

Multimediāla satikšanās ar kopīgo pagātni.Tu esi to piedzīvojis… negaidīti kāda veca galda atvilktnes dziļumā atrodas vectēva sen rakstītu sadzeltējušu un trauslu vēstuļu paciņa, un tu nevari saprast, ko iesākt ar šo ģimenes pagātni. Atvērt un lasīt vai tomēr nolikt malā un šīs atmiņas labāk neaizskart?

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – IKSD) izsludina projektu konkursu Zinību svētku pasākuma organizēšanai Spīķeru kvartālā 2016. gada 1. septembrī, ar mērķi nodrošināt kvalitatīvas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem.

 

Piektdien, 20. maijā, Rīgā, Rīgas Juglas vidusskolā notiks projekta “Telpas pavasaris” noslēguma pasākums, kur pulcēsies 9.-12. klašu jaunieši un viņu skolotāji no visas Latvijas. Pasākuma laikā darbosies septiņas radošās darbnīcas, ko vadīs Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” dalībnieki un domubiedri, tāpat tiks prezentēti pētījuma “Telpas pavasaris” starprezultāti.

 

2.maijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāka skolēnu elektronisko pieteikumu reģistrāciju dalībai nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā, un pirmajā stundā bija piereģistrējušies vairāk nekā 1 200 skolēni.

 

Šā gada 29. aprīlī vērtēšanas komisija izskatīja 30 brīvā laika aktivitāšu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas biedrības un nodibinājumi.

 

Aicinām visus interesentus 9. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 14.00 apmeklēt Rīgas Tehniskās universitātes Atvērto durvju dienu, kas notiks RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

 

Tev ir iespēja izmantot projekta piedāvājumu un pieteikties bezmaksas apmācību cikla pēdējai nodarbībai, kas notiks  31. martā Lāčplēša ielā 47 – 1.

 

No 27. marta līdz 8. aprīlim Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Annas Lindes Fonda Latvijas tīkla dalīborganizācijām realizē projektu „1001 stāsts starpkultūru dialogam”.

 

No 25. marta līdz 3. aprīlim tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Rīdzenes ielā būs skatāma izstāde par burāšanu „Jahtas SPANIEL sajūtu jūra”, kuru organizē Latvijas Burāšanas mācību asociācija (LBMA). Izstādē redzamo fotogrāfiju autori ir gan profesionāli un pieredzes bagāti fotogrāfi kā Andris Kozlovskis (FujiFilm), Ojārs Griķis, Raimonds Rāts, gan arī SPANIEL komandas biedri.

 

31. martā no plkst.14.00 līdz 16.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 6. stāvā)  notiks Karjeras dienas. Bibliotēkā viesosies Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra speciālisti, kuri informēs un stāstīs par mācību iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

 

15. martā vērtēšanas komisija izskatīja jauniešu iniciatīvas, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesnieguši jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem. 

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2016.gada vasarā. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas izglītojamo vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

 

17. martā organizācija Mentor Latvia atklāj Mentorprogrammas piekto gadu ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 60 jauniešiem un viņu mentoriem no Rīgas, Tukuma, Saldus un pirmo gadu arī no Jelgavas. Lai emocionāli un praktiski palīdzētu jauniešiem, kuriem pietrūkst ģimenes atbalsts, tiek uzsākta arī ziedojumu vākšanas kampaņa jaunā programmas sadarbības partnera Rimi un Supernetto veikalos.

 

Lai atvieglotu projektu pieteikumu sagatavošanu iesniegšanai Brīvā laika aktivitāšu konkursam un sekmētu kvalitatīvu projektu īstenošanu,  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde aicina uz informatīvu semināru. Seminārs notiks šī gada 23. martā plkst. 15.30 Rīgas domes Izglītības, kultūrās un sporta departamenta telpās K.Valdemāra ielā 5, 401. kabinetā.

 

Vienpadsmit vidusskolēnu komandas demonstrēs savas inženiertehniskās zināšanas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā vidusskolēnu zinātniskās pētniecības darbu konkursa «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» finālā. Tas notiks 19. martā no plkst. 10 līdz 16 RTU Dizaina centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina konkursu Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām līdzfinansējuma saņemšanai dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras programmā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” 2015./2016. mācību gada vasaras brīvlaikā.

 

23. martā no plkst. 11.00 – 13.00 LU Rīgas Medicīnas koledžā norisināsies Atvērto durvju diena, kuras laikā varēsi iegūt aktuālo informāciju par LU Rīgas Medicīnas koledžas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un ieguvumiem studējot koledžā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 27.maijā, 2016, 15:33
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv