Afiša (17. apr - 23. apr)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina atkārtotu konkursu vairāku Jauniešu mēneša pasākumu organizēšanai 2014.gada septembrī. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas, sekmējot viņu radošo spēju attīstību un aktīvu līdzdalību.

19. un 20. aprīlī Kroņu iela 13A ar pasākumu „Spring Kickoff” durvis vērs Baltijā lielākais iekštelpu skeitparks – jaunais „Monsterparks”, kas jauguvis atzinību no kaimiņvalstu un citiem Eiropas skeiteriem. Parkam kļūstot populārākam, ciemos tiek gaidīti ne vien rīdzinieki, pilsētas viesi, bet arī aizvien vairāk ārvalstu profesionāļi. Taču, galvenokārt, skeitparks radīts mūsu pašu bērniem un jauniešiem, kuri lietainās dienās un visos gadalaikos varēs nodarboties ar radošu fizkultūru vai arī trenēties augsta līmeņa sportiskiem sasniegumiem.

„Ghetto Games” atklās sesto sezonu

2014. gada 15. aprīlis

“Ghetto Games” sestās sezonas atklāšanas svinības šajā gadā ir paredzētas nedēļas garumā un sāksies 10. maijā ar Austrumeiropas čempionāta posmu ielu motociklu frīstailā, un turpināsies visas nedēļas garumā ar tradicionālajām Ghetto Basket, Ghetto Football un Ghetto Floorball sacensībām.

Ceturtdien, 10. aprīlī, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja apstiprināja darba ar jaunatni Rīgā programmu 2014.- 2018.gadam. Tajā izvirzīti divi galvenie mērķi: sekmēt jauniešu dzīves kvalitāti, radot vidi viņu izaugsmei, līdzdalībai, kā arī drošai un lietderīgai brīvā laika pavadīšanai, un pilnveidot darba ar jaunatni infrastruktūru un iesaistīto personu kompetenci, veicinot jauniešiem pieejamo pakalpojumu kvalitāti.

Nīderlandes Latvijas Tirdzniecības kameras Holandes Izglītības Atbalsta Centrs izsludina pieteikšanos holandiešu valodas kursiem studentiem bez priekšzināšanām. Jaunās grupas apmācības sāksies 19. maijā. Apmācības notiks nelielās grupās pieredzējušas nīderlandiešu valodas pasniedzējas vadībā, divas akadēmiskās stundas divus vakarus nedēļā.

Rīgas Skolēnu dome akcijas „Rīgas Sakarīgais skolotājs 2014” 1. kārta noslēdzās 2. aprīlī, kurā no teju 8000 skolotājiem pēc iegūto balsu skaita tika atlasīti 60, pēc balsotāju domām, „sakarīgākie” Rīgas skolotāji!

Brīvprātības māja, kas atklāta pirms gada, paplašinājusi savu darbību jaunās un plašākās telpās Mūkusalas ielā 72/ 3. stāvā, Rīgā.  Telpas uztur Radošā apvienība jauniešiem TREPES ar mērķi Brīvprātības mājā rīkot dažādas neformālās izglītības aktivitātes sociālajā iekļaušanā, jauniešu iniciatīvas un starpkultūru projektus, bet pieturoties pie galvenā vēstījuma-atklāt sevī brīvprātību, līdzdarboties un veikt dažādas aktivitātes  sabiedrības labā!

Latvijas Cilvēktiesību centrs (LCC) 23., 24. un 29. aprīlī organizē trīs dienu apmācību kursu jauniešiem „Naida kurināšanas ierobežošana internetā - saturiskie un tehniskie aspekti”.

Topošie studenti, kuriem interesē inženierzinātnes, detalizētu informāciju par studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas notiks sestdien, 12. aprīlī, no plkst. 10 līdz 14 RTU Dizaina centrā, Rīgā, Āzenes ielā 18. Izmantojot RTU izveidoto e-mācību kanālu internetā, 12. klases skolēni jau tagad var gatavoties centralizētajiem eksāmeniem.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2014. gada vasarā. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas  vasaras brīvlaikā, tādējādi sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, izglītošanos un aktīvu līdzdalību.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri