Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) Rīgas vietēja grupa aicina Ķengaraga iedzīvotājus un viesus uz putnu barotavu darbnīcu sestdien, 25. februārī jauniešu centrā “Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, Rīgā. Darbnīcas sākums plkst. 11.00, kurā no jau daļēji gataviem materiāliem būs iespējams uztaisīt savu putnu būrīti un to nest uz mājām.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu jaunieti vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties bezmaksas pieredzes apmaiņas seminārā par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmas iespējām. Seminārs notiks “ES Mājā” (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) 7. martā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00.

Eiropas pilsētu koalīcija pret rasismu (ECCAR) kā AMITIE CODE projekta partneris ir izsludinājusi starptautisko konkursu jauniešiem “AMITIE jauniešu komandas cīņā par migrantu cilvēktiesībām”.

Lai radītu izglītojamiem iespēju padziļināt savas zināšanas izvēlētajā zinātnes nozarē, iepazīties ar jaunākajiem sasniegumiem zinātnē un sniegt ievirzi turpmākās profesijas izvēlē, Valsts izglītības satura centrs 2017. gada 18. februārī Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē (Raiņa bulvārī 19, Rīgā) organizē semināru jauniešiem.

Prezentācija „Studijas Dānijā”

2017. gada 1. februāris

Sestdien, 4. februārī, plkst. 13.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) aicina uz prezentāciju par iespējām studēt Dānijā.

Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) Rīgas vietēja grupa aicina Ķengaraga iedzīvotājus un viesus uz putnu barotavu darbnīcu sestdien, 4. februārī, jauniešu centrā “Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, Rīgā. Darbnīcas sākums plkst. 11.00, kurā no jau daļēji gataviem materiāliem būs iespējams izgatavot savu putnu barotavu un to nest uz mājām.

2016. gadā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas atbalstu projektu aktivitātēs iesaistījušies gandrīz 7000 jauniešu, kas ir teju uz pusi vairāk nekā iepriekšējos divos gados. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī šogad jaunatnes organizācijas un pašvaldības aktīvi iesniegt un īstenot projektus.

Nodibinājums “PALĪDZĒSIM.LV” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina Rīgas skolēnu pašpārvalžu konsultantus pieteikties neformālās izglītības apmācību ciklam “Līdzdalības elements”, lai pilnveidotu savas kompetences darbam ar skolēnu pašpārvaldēm.

Jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuriem nav profesionālās izglītības vai kuri līdz šim nav strādājuši, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedāvā iespēju piedalīties nākotnes profesijas izvēles pasākumā "Darbnīcas jauniešiem", kas tiek īstenots Eiropas Savienības (ES) fondu projekta „Jauniešu garantijas” ietvaros.

Lai pievērstu jauniešu uzmanību un rosinātu viņos vēlmi studēt inženierzinātni, jau otro gadu pēc kārtas Latvijā no janvāra līdz maijam norisināsies kampaņa "Mācies būvniecību". Kampaņas mērķis ir papildināt informatīvo telpu ar labas prakses piemēriem, popularizēt mācības profesionālās izglītības iestādēs un studiju iespējas augstskolās un koledžās, kā arī iedvesmot jauniešus darbam būvniecības nozarē.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (turpmāk – IKSD) sadarbībā ar biedrību „Līdzdalības platforma” aicina Rīgas jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem piedalīties mācībās „Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”.

Eiropas jaunatnes darba pētnieku tīklā (www.openyouthwork.org) tiek turpināts darbs pie starptautiska akadēmiska jaunatnes darbam veltīta žurnāla izdošanas (Academic Journal for Open Youth Work).  19.-20.  janvārī Lietuvā, Viļņā, notiks starptautiska konference par  darbu ar jaunatni.

Kompānija “Sportegy” ar Rīgas domes atbalstu aicina visus gribētājus interesanti pavadīt laiku! 5.janvārī no plkst. 17.30 līdz 19.30 slidotavā pie Kongresu nama (Kr. Valdemāra ielā 5) norisināsies publiskā slidošana kopā ar Rīgas 2016. gada labāko sportisti un Latvijas rekordisti daiļslidošanā Angelīnu Kučvaļsku.

Decembra sākumā Rīgas skolēni realizēja jauniešu iniciatīvu projektu „Divpadsmit kurpniekzeļļi”. Projekta ideja jauniešiem radās skatoties uz dziedātājas Lindas Leen dizaina krāsainajām pastalām. Nospriedām, ka ļoti gribētos pie tādām tikt pašu spēkiem!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos Departamenta padotībā esošajām sporta izglītības iestādēm sportiskās meistarības pilnveides aktivitāšu organizēšanai 2017. gadā.

Lai pilnveidotos un veiksmīgi komunicētu ar citiem bērniem un jauniešiem, studija “Funa” un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments jauniešiem  piedāvā iesaistīties apmācību projektā "Upe".

Rīgas pašvaldība atzīta par tradīcijām bagātāko darbā ar jaunatni, šo balvu galvaspilsētas jaunatnes darba speciālisti saņēma 9. decembrī Jelgavā notikušajā Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” apbalvošanas ceremonijā.

Trešajā adventē, 11. decembrī, Doma laukumā jau devīto reizi norisinājās ikgadējais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens, pulcējot rekordlielu dalībnieku skaitu – 1000 lielus un mazus dalībniekus, kuri kopā saziedoja 13 000 eiro.

Sestdien, 10. decembrī, pie Rīgas Kongresu nama notiks publiskās slidotavas atklāšanas svētki "Ziemas pasaka". Ikviens ir aicināts piedalīties dažādās bērnu aktivitātēs pie slidotavas, kā arī laikā no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 slidu nomas pakalpojumu izmantot bez maksas!

Otro gadu pēc kārtas, sadarbojoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam ar pasākumu producentu kompāniju “Notikumu aģentūra”, 26. decembrī Rīgā, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā rīko aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm ar bērniem “Sportiskā eglīte”.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri