Afiša (29. nov - 5. dec)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursu. Savus pieteikumus aicinātas iesniegt gan Rīgā darbojošās jaunatnes organizācijas, gan biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni saskaņā ar Jaunatnes likumā noteiktajiem pamatuzdevumiem (turpmāk – Pretendents).

 

7. novembrī NVO namā norisinājās biedrības "Jauniešu Spēks" rīkotais koru konkurss "Izmaini savu domāšanu", kurā piedalījās vairāki Rīgas skolu kori. Dalībnieku vidū bija Rīgas 1. ģimnāzijas jauktais koris "Frekvence", Rīgas mūzikas internātvidusskolas koris "Vaidalote", Rīgas 6. vidusskolas koris "Saule" un Rīgas 3. ģimnāzijas meiteņu koris. 

 

20. novembrī, plkst.10:00-16:00, Rīgā Latvijas Jaunatnes padome (LJP) rīko ikgadējo LJP Rudens politikas forumu “Brīvprātīgā darba likuma  ieviešanas praktiskie aspekti”, kurā tiksies lēmumu pieņēmēji, nozares eksperti, pētnieki un praktiķi, lai runātu par aktuālāko jaunatnes politikas jomā dažādu iniciatīvu sekmīgai īstenošanai. 

 

Radošā apvienība jauniešiem „TREPES” projekta "Brīvprātības platforma" ietvaros,  sadarbībā ar projekta partneri , biedrību "Cita Rīga", aicina iesaistīties sociālajā kampaņā „Laipnība pasaulē sākas ar mani!”, kas uzsākta 2. novembrī un noslēgsies 15. novembrī ar publisku pasākumu Modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”.

 

Ir izsludināta pieteikšanās Reģionālajam Forumam jaunatnes darbā iesaistītajām personām "(SA)DARBOJIES!”.Forums notiks 2015. gada 26.-27. novembrī, Viesu namā „Turbas”, Ikšķiles novadā. Pieteikšanās līdz 2015. gada 15. novembrim.
Forums tiek organizēts ar mērķi veicināt labās prakses apmaiņu starp jauniešu centru un jaunatnes darbiniekiem, sniedzot atbalstu savstarpējās sadarbības veidošanā.

 

Radošā apvienība jauniešiem „TREPES” projekta "Brīvprātības platforma" ietvaros,  sadarbībā ar projekta partneri , biedrību "Cita Rīga", aicina jauniešus uz domdarbnīcām par iesaistīšanos brīvprātīgā darbā un Sociālajā kampaņā „Vairo prieku!”, kas tiks uzsākta jau novembra beigās ar mērķi kopīgi iepriecināt Ziemassvētku laikā cilvēkus, kuriem prieka mazāk.

 

Saskaroties ar tendencēm un pētot jauniešu tehnoloģiju lietošanas paradumus gan pasaulē, gan Latvijā, kā arī apzinot ISIC karšu lietotāju pieredzi, ISIC Latvija prezentē responsīvu  interneta vietni www.isic.lv, kas pielāgojas jebkurai viedierīcei.

 

7. novembrī plkst. 16.00 NVO namā, Laimdotas ielā 42, norisināsies pasākums, kurā vairāki Rīgas skolu kori sacentīsies savā starpā. Biedrība „Jauniešu spēks” rīko un aicina apmeklēt  koru konkursu  „Izmaini savu domāšanu”.

 

“Vairāk improvizācijas!” - tieši tā skan šā gada starptautiskā improvizācijas teātra festivāla IMPROFEST RĪGA 2015sauklis. Festivāls Rīgā notiks no 28. oktobra līdz 1.novembrim, un tā mērķis paliek nemainīgs - popularizēt improvizācijas žanru Latvijā. Izrādes notiks kinoteātrī „K Suns”, Berga bazārā.

 

28. oktobrī plkst. 14.20 biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” sadarbībā ar LMT Straume pirmo reizi EXPO BIZNESAM 2015 ietvaros aicina tiešraidē vērot jaunu biznesa projektu investīciju sesiju:  http://straume.lmt.lv/expo-biznesam.

 

29. oktobrī plkst.12.00 Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, Nīcgales ielā 26, Strukturētā dialoga IV cikla noslēguma konferencē Latvijas Jaunatnes padome (LJP) prezentēs jaunākos pētījuma datus par jauniešu politisko līdzdalību Latvijā, jauniešu līdzdalības iespējām un to izmantošanu.

 

Profesionālās izglītības kompetences centrā „Rīgas Valsts tehnikums” 2015. gada 28. oktobrī plkst. 14.00 būs Atvērto durvju diena, kur interesentiem  būs  iespēja iepazīties ar tehnikuma piedāvātajām izglītības programmām.

 

Atvērto durvju diena TSI!

2015. gada 14. oktobris

17.oktobrī no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 Transporta un sakaru institūtā (TSI) notiks Atvērto durvju diena. Jau tradicionāli TSI piedāvā iegūt visu līmeņu augstāko izglītību vispieprasītākajos virzienos – transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, kā arī aviācijas transports.

 

Šā gada 16. oktobrī no plkst.14.00 līdz 17.00 Kaņepes kultūras centrā Rīgā, Skolas ielā 15  norisināsies Karjeras nedēļas noslēdzošais pasākums „Bliez vaļā”. Jaunieši varēs iegūt bezmaksas karjeras konsultāciju, kā arī zināšanas par sava sapņu darba izveidošanu.

 

Latvija ir labu ideju valsts – to pierādījuši vairāki Latvijā radītie start-up jeb iesācējuzņēmumi, kas guvuši atzinību ne tikai pie mums, bet arī pasaulē. Lai veicinātu start-up vides attīstību un palīdzētu jaunajām biznesa idejām attīstīties, būtiska nozīme ir iesācējuzņēmēju atbalsta pasākumiem, programmām un apmācībām. Šobrīd Latvijā iespēju ir daudz, bet eksperti uzsver – galvenais ir iemācīties uzņemties iniciatīvu un neatlaidīgi strādāt pie savas idejas attīstības.

 

No 15. līdz 25. oktobrim kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies Rīgas Starptautiskais Kino festivāls (Riga IFF), tajā īpaša vieta atvēlēta bērnu un jauniešu filmām. Festivālā būs skatāmas divas būtiskākos pēdējo gadu kinodarbus apkopojošas filmu programmas: “Bērnu brīvdienas” un “Jauniešu lietas”.

 

Dažādi projekti, konkursi, interešu pulciņi, Ēnu diena, skolēnu mācību uzņēmumi un daudzas citas ārpusskolas aktivitātes sniedz pieredzi un zināšanas, kas atvieglo “īstās” profesijas izvēli, kurā ļoti nozīmīga loma ir arī pašiniciatīvai. Par to pārliecināti jaunieši, kuri vakar piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotajā diskusijā “Vai profesijas durvis var atvērt jau skolā?”, lai īsi pirms Karjeras nedēļas diskutētu par to, cik dažāds var būt karjeras izvēles ceļš un kāda loma tajā skolām.

 

5.oktobrī vērtēšanas komisija izskatīja jauniešu iniciatīvas, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesnieguši jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem.

 

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2015” ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.

 

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi (LJP), Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) aicina pašvaldības piedalīties konkursā „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”, kurā tiks noskaidrota svarīgāko jaunatnes pasākumu norises pilsēta nākamajā gadā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 28.novembrī, 2015, 22:27
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv