Afiša (4. maijs - 10. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

2.maijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāka skolēnu elektronisko pieteikumu reģistrāciju dalībai nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā, un pirmajā stundā bija piereģistrējušies vairāk nekā 1 200 skolēni. Lietotāju skaits pirmajās stundās bija sasniedzis 25 000, tāpēc elektroniskās reģistrācijas sistēma tika pārslogota, un tās darbība būtiski palēninājās. Daudziem lietotājiem no pirmās reizes neizdevās pieslēgties un vēlāk bija jāmēģina vēlreiz. Elektronisku pieteikumu reģistrācija dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā šogad notiks līdz 16.augustam, visi skolēni, kuri vēlēsies piereģistrēties, to varēs izdarīt. NVA īstenotajā vasaras nodarbinātības pasākumā var piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Šogad iespēju strādāt vasaras brīvlaikā NVA plāno piedāvāt kopumā 4 128 skolēniem.

 

Šā gada 29. aprīlī vērtēšanas komisija izskatīja 30 brīvā laika aktivitāšu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas biedrības un nodibinājumi.

 

Aicinām visus interesentus 9. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 14.00 apmeklēt Rīgas Tehniskās universitātes Atvērto durvju dienu, kas notiks RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

 

Tev ir iespēja izmantot projekta piedāvājumu un pieteikties bezmaksas apmācību cikla pēdējai nodarbībai, kas notiks  31. martā Lāčplēša ielā 47 – 1.

 

No 27. marta līdz 8. aprīlim Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Annas Lindes Fonda Latvijas tīkla dalīborganizācijām realizē projektu „1001 stāsts starpkultūru dialogam”.

 

No 25. marta līdz 3. aprīlim tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Rīdzenes ielā būs skatāma izstāde par burāšanu „Jahtas SPANIEL sajūtu jūra”, kuru organizē Latvijas Burāšanas mācību asociācija (LBMA). Izstādē redzamo fotogrāfiju autori ir gan profesionāli un pieredzes bagāti fotogrāfi kā Andris Kozlovskis (FujiFilm), Ojārs Griķis, Raimonds Rāts, gan arī SPANIEL komandas biedri.

 

31. martā no plkst.14.00 līdz 16.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 6. stāvā)  notiks Karjeras dienas. Bibliotēkā viesosies Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra speciālisti, kuri informēs un stāstīs par mācību iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

 

15. martā vērtēšanas komisija izskatīja jauniešu iniciatīvas, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesnieguši jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem. 

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu brīvā laika aktivitāšu organizēšanai 2016.gada vasarā. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas izglītojamo vasaras brīvlaikā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

 

17. martā organizācija Mentor Latvia atklāj Mentorprogrammas piekto gadu ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 60 jauniešiem un viņu mentoriem no Rīgas, Tukuma, Saldus un pirmo gadu arī no Jelgavas. Lai emocionāli un praktiski palīdzētu jauniešiem, kuriem pietrūkst ģimenes atbalsts, tiek uzsākta arī ziedojumu vākšanas kampaņa jaunā programmas sadarbības partnera Rimi un Supernetto veikalos.

 

Lai atvieglotu projektu pieteikumu sagatavošanu iesniegšanai Brīvā laika aktivitāšu konkursam un sekmētu kvalitatīvu projektu īstenošanu,  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde aicina uz informatīvu semināru. Seminārs notiks šī gada 23. martā plkst. 15.30 Rīgas domes Izglītības, kultūrās un sporta departamenta telpās K.Valdemāra ielā 5, 401. kabinetā.

 

Vienpadsmit vidusskolēnu komandas demonstrēs savas inženiertehniskās zināšanas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā vidusskolēnu zinātniskās pētniecības darbu konkursa «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» finālā. Tas notiks 19. martā no plkst. 10 līdz 16 RTU Dizaina centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina konkursu Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām līdzfinansējuma saņemšanai dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras programmā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” 2015./2016. mācību gada vasaras brīvlaikā.

 

23. martā no plkst. 11.00 – 13.00 LU Rīgas Medicīnas koledžā norisināsies Atvērto durvju diena, kuras laikā varēsi iegūt aktuālo informāciju par LU Rīgas Medicīnas koledžas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un ieguvumiem studējot koledžā.

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina jauniešus bezdarbniekus piedalīties nākotnes profesijas izvēles pasākumā „Darbnīcas jauniešiem”, kas tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Jauniešu garantija” ietvaros. “Darbnīcās jauniešiem” var iesaistīties tie NVA reģistrētie jaunieši bezdarbnieki vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuri nav ieguvuši profesionālo izglītību vai nav bijuši iepriekš nodarbināti.

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums (iepriekš Rīgas amatniecības vidusskola) š.g. 10. un 11. martā, sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts satura centru, Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, kā arī SIA “KNAUF” un citiem būvniecības nozares sadarbības partneriem organizē: Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu.

 

No 9.  līdz 11. martam atpūtas kompleksā „Turbas” (Ikšķiles novadā) notiks apmācības „Viens + viens = trīs!”. Apmācību mērķis ir veicināt izpratni par komandas/grupas darbu un tās vadību, lai efektīvāk attīstītu idejas, organizētu projektus un sasniegtu izvirzītos mērķus.

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina jauniešus bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem pieteikties dalībai atbalsta pasākumā komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai, kas tiek īstenots Eiropas Savienības projekta “Jauniešu garantija” ietvaros.

 

Ar mērķi kopīgi risināt aktuālus vides un sociālā taisnīguma jautājumus, Latvijas Zemes draugi projekta “Ilgtspējas skola” laikā veidos aktīvistu domubiedru grupu. Tikšanās notiks reizi mēnesī par svarīgākajiem Latvijas un pasaules mēroga jaunumiem.

 

26. februārī no plkst. 9.00 līdz 15.00 NVO namā (Laimdotas ielā 42, Rīgā) notiks sagatavošanās sanāksme starptautiskajai ANO simulācijas spēlei “Stipri jaunieši mierpilnai pasaulei”. To organizē UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un UNESCO Igaunijas nacionālā komisija sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Sabiedrības iniciatīvu institūts” (Society Initiatives Institute, Ukraina).

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 4.maijā, 2016, 17:42
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv