Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau sesto gadu rīko bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”, kas pulcē dziedātājus no visas Latvijas, lai iegūtu profesionālas žūrijas vērtējumu. Konkurss notiek šā gada 25. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā, interesentus aicina pieteikties līdz 10. februārim.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus vecumā no 10 līdz 13 gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs uzzināt par Camera obscura principu, kas ir visu fotokameru pamatā, un izgatavot šādu kameru paši. Darbnīca tiks organizēta 27. janvārī, piektdienā, plkst. 16:00. Ieejas maksa 1,42 eiro.

No 21. janvāra līdz 5. martam Elkor Plaza telpās (Rīgā, Brīvības gatvē 201) varēs aplūkot unikālu robotikas izstādi “Robotu balle”. Tajā būs redzami aptuveni 20 dažādi roboti, kas tapuši 12 pasaules valstīs un tiek izmantoti dažādās biznesa, sociālo pakalpojumu un izklaides jomās. Starptautisko kolekciju papildinās arī robotikas sasniegumi no Latvijas un paplašinātās jeb augmentētās realitātes iespējas.

9. janvārī Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis” viesojās skolotāji no dažādām Tukuma novada izglītības iestādēm, lai iepazītos ar  mūsu pedagogu radošo, metodisko darbu un ikdienas darba rezultātiem - audzēkņu 1.mācību pusgada skates darbiem.

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” skolu vēstures muzejnieki, kuri mācās “Prezidentu skolā”, ar diviem autobusiem (46 dalībnieki) devās uz Valgundes pagastu, lai 7. janvārī Mangaļu muzejā piedalītos Ziemassvētku kauju 100 gadadienas atceres patriotu pasākumā.

Turpinot iesāktās tradīcijas Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja”, kā ik gadu, ieskandinot Jauno gadu, kultūras un atpūtas centrā “Imanta” rīkoja Lielo Ziemas koncertu, kurā centra studijas un pulciņi rādīja gada laikā apgūto, ar saviem priekšnesumiem iepriecinot savus vecākus, draugus, radus un pārējos koncerta apmeklētājus.

6. janvārī Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” audzēkņi un viņu vecāki, pedagogi un visi interesenti bija aicināti uz izstādes “Gaisma” noslēguma pasākumu. Izstādē bija skatāmi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu darbi dažādās tehnikās.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus vecumā no 7 līdz 9 gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs uzzināt par fotogrāfijas tehniku – cianotipiju – un izmēģināt to saviem spēkiem. Darbnīca tiks organizēta 13. janvārī, piektdienā, plkst. 16.00. Ieejas maksa 1,42 eiro.

Laipni aicināti līdz 28.februārim no plkst.11.00 līdz 17.00apmeklēt atvērto durvju dienas Bērnu un jauniešu centrā ‘’Mīlgrāvis”, kas atrodas Vecmīlgrāvī, Baltās baznīcas ielā 14.

3. janvārī Bērnu un jauniešu centra “Altona” 51. dzimšanas dienā pulcējās aktīvākie audzēkņi, radošākie pedagogi un atsaucīgākie vecāki uz pasākumu “Altonas lepnums - 2016”.

Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī Bērnu un jauniešu centrs “Altona” (Altonas ielā 6) 2016. gadu noslēdza, organizējot dažādus  labdarības pasākumus.

12.decembrī Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36 atklāta Dagnijas Timules izstāde “Gaismas mirdzums”. Dagnija Timule ir BJC “Mīlgrāvis” vizuālās mākslas pulciņa skolotāja. Interesenti izstādi aicināti apskatīt līdz 31.janvārim.

Brīnišķīga tradīcija gada nogalē Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” ir sveikt un godināt pedagogus un audzēkņus par paveikto aizvadītajā mācību gadā. Svinīgajā gada balvas pasniegšanas ceremonijā “No sirds uz sirdi 2016” tika apbalvoti audzēkņi dažādās nominācijās - par sasniegumiem, par centību, kā arī par aktīvu līdzdalību un brīvprātīgā darba veikšanu.

Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme" 22. decembrī plkst. 18. 00 aicina uz Ziemassvētku koncertuzvedumu "Sniega karaliene", kas veidots pēc H. K. Andersena pasakas motīviem. Izrādē piedalās bērnu un jauniešu centra teātra, mūzikas un deju studiju audzēkņi.

No 9. decembra līdz 16. februārim Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” organizē Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa - labdarības akcijas “Ziemas sapnis” dalībnieku darbu izstādi VSIA Bērnu klīniskās slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20.

Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza Palmu mājā ir apskatāma Rīgas Dabaszinību skolas Floristikas pulciņa un LU Botāniskā dārza floristu veidotā Ziemassvētku rotājumu izstāde. Ziemassvētku tirdziņa laikā izstāde apmeklētājiem pieejama bez maksas.

Visi mēs vēl esam ceļā uz Ziemassvētkiem, katram  savs ceļš vēl ejams.  Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 10. decembrī  pasākumā  Ziemassvētku tirdziņš “Laimītē”, ar darbīgu rūķu palīdzību iezīmēja  šo ceļu, lai būtu, ko paņemt līdzi Ziemassvētkos.

No 2016. gada 7. decembra līdz 21. decembrim Bērnu un jauniešu centrā “Zolitūde” apskatāma Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkursam “Mazās pērlītes ziemas stāsts” iesniegto darbu izstāde.

2016. gada 17. decembrī Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisināsies Robotikas turnīra Ziemas kauss. Piedalīties turnīrā iespējams gan individuāli, gan arī 2-3 cilvēku komandās.

No 24. līdz 28. novembrim Berlīnē norisinājās XV starptautiskais konkurss Euro Pop Contest Grand  - Prix „Berliner Perle”, kurā Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” balss attīstības studijas „Kantilēna” grupa „Akkolada” saņēma augsto 5. vietu.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri