Afiša (21. nov - 27. nov)

Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis”, Baltāsbaznīcas ielā 14, novembrī apskatāmas divas audzēkņu darbu izstādes, kas veltītas Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai.

Tehniskās jaunrades namā "Annas 2" (Annas ielā 2, Rīgā) darbojas Teātra studija, kuru vada jaunā režisore Māra Gaņģe. Ja Tu esi vecumā no 10 līdz 18 gadiem un Tevi interesē teātris, tā radīšanas process, tad piesakies nodarbībām!

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, līdz 27. novembrim  darba dienās no plkst. 12.00 līdz 20.00  ir apskatāma  konkursa izstāde “Plakāts valsts svētkos”.

Rīgas izglītības iestāžu audzēkņu vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Skaistas manas pērļu rotas”  izstādi var apmeklēt no 2017. gada 15. novembra līdz 29. novembrim Bērnu un jauniešu centrā “Zolitūde” (Ruses ielā 13, Rīgā).

Rīgas Jauno tehniķu centrā  novembrī jau piekto gadu norisinājās kuģu modeļu sacensības mini baseinā. Sacensībās piedalījās kuģu modelisti ar pašu gatavotiem kuģu modeļiem, kas darbojas ar gumijas dzinējiem. Rīgas modelistiem konkurenci sastādīja Liepājas un Valmieras komandas.

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11.novembrī plkst. 14.00, iespēja noskatīties teātra "Zīļuks" izrādi "Sprīdītis", ar kuru teātris tikko atgriezies no viesizrādēm Ķīnā un jau paspējis ar panākumiem startēt arī Rīgas amatierteātru festivālā "Rīga spēlē teātri 2017".

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” teātra studijas audzēkņi un pedagogi, atsaucoties Austrijas latviešu biedrības un Latviešu bērnu skoliņas Austrijā uzaicinājumam, oktobrī piedalījās Latvijas Republikas simtgades programmā Vīnē, Austrijā. Tika rādīta teātra studijas izrāde “Tāda ir mūsu Latvija!” (režisori M. Vilciņa-Rugāja, R.Vējiņš).

Rīgas Centrālajā bibliotekā ir apskatāma izstāde “Es mīlu Latviju”, tā atvērta no 4.novembra līdz 4. decembrim. Rīgas Jauno tehniķu centra datorgrafikas audzēkņi attēlo savu Latviju. Kas ir interesants Latvijā, kas viņiem sagādā prieku, lepnumu? Dabas skaistums – Kolkas rags, Ziepniekkalna ozols. Arhitektūra – Valsts nacionālā bibliotēka, Rēzeknes pilsdrupas un jaunā arhitektūra projektā "Zeimuļs".

No š.g. 5. novembra līdz 18. novembrim LNB Bērnu literatūras centra lasītavas vestibilā, 7.stāvā,ir apskatāmaPārdaugavas mūzikas un mākslas skolas (mākslas nodaļas) audzēkņu darbu izstāde "Rakstu taka".

Latvijas valsts šogad svinēs savu 99. gadskārtu, un Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, 15. novembrī  plkst. 18.00 par godu šim notikumam  aicina uz svinīgo pasākumu “Es Latvijai”. Pasākuma laikā apbalvos arī  konkursa “Plakāts valsts svētkos” laureātus un ar svētku koncertu godinās Latviju. Pēc pasākuma svinīgajā noskaņā turpināsies lāpu gājiens.

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS piedāvā iespēju klasēm doties uz bērnu un jauniešu filmu seansiem, iejusties žūrijas lomā un izvēlēties labākās filmas.

Līdz 9. novembrim Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, Rīgā apmeklētājus  gaida izdomas bagāta un rosinoša izstāde. Kopumā izstādē apskatāmi vairāk kā 130 darbi.

Startē konkurss “Superpuika 2018”

2017. gada 26. oktobris

17. oktobrī jauno sezonu uzsāka konkurss “Superpuika 2018”, kuru jau divdesmit septīto gadu organizē Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”. 1. kārtai šogad bija pieteikušies ap 140 dalībnieku no visiem Latvijas reģioniem. Visaktīvākie bija rīdzinieki, daugavpilieši, daudzesieši, kā arī dalībnieki no Staļģenes, Ķemeriem un Valmieras.

Līdz 9. novembrim. Rīgas Jauno tehniķu centrā (Bauskas ielā 88) atvērta skolēnu darbu foto izstāde “Stāsti par Latviju”. Izstādē savus darbus iesūtīja 30 jaunie fotogrāfi no BJC “Rīgas Skolēnu pils”, BJC “Daugmale”, BJC ”Bolderāja”, Rīgas 34. vidusskolas, Rīgas 5.internātpamatskolas-attīstības centra, Rīgas 13. vidusskolas, Rīgas 71. vidusskolas, Ezerkrastu pamatskolas un Rīgas Jauno tehniķu centra.

Šonedēļ, 26. oktobrī, Grīziņkalnā durvis vērs atvērtā stikla mākslas studija-darbnīca “Glass Point”, kurā ikviens varēs klātienē vērot stikla mākslinieku darbu un iegādāties Latvijā un kaimiņvalstīs radītus stikla mākslas priekšmetus. Pasaulē atvērtās darbnīcas ir ļoti populāras, un “Glass Point” būs pirmā šāda veida mākslas studija-darbnīca Latvijā.

19. oktobrī Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” norisinājās Rīgas bērnu un skolēnu LEGO konstruktoru radošais konkurss ”Torte Latvijas dzimšanas dienai”, kurš pulcēja 21 skolēnu no 9 izglītības iestādēm:

Bērnu un jauniešu centrs „Altona” jau trešo reizi ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizēja foto orientēšanās sacensības "Torņakalna pērles", kurās 19. oktobrī piedalījās 9 komandas, kopā 53 dalībnieki.

Jau vairāku gadu garumā Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina interešu izglītības skolotājus piedalīties metodisko materiālu skatē, izstrādājot metodisko materiālu par pašu izvēlētu tēmu, tā rodot iespēju skolotājiem atbilstīgi savām profesionālajām kompetencēm apkopot darba pieredzi un būt par atbalstu citiem pedagogiem.

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” īsteno sabiedrības integrācijas projektu "Pusaudži – pusaudžiem: „100 domas manai Rīgai!”". Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības Integrācijas programmas ietvaros.

15.oktobrī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkne Nataliya Artamonova devās uz Daugavpili, lai piedalītos Jauno izpildītāju konkursā “Sapņi piepildās”.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri