Afiša (18. feb - 24. feb)

14. februārī Valdo biroju ēkā, Bauskas ielā 58, tika atklāta Rīgas Jauno tehniķu centra audzēkņu darbu izstāde. Izstādē piedalās 10 datorgrafikas pulciņa un 9 vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi.

No šī gada 17. februāra izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” uzsāk Bērnu izglītojošo programmu “Piloti”, kuru nodarbību saturs tiks pielāgots katrai no izstādēm, kas līdz septembrim tiks eksponētas izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”. Nodarbības notiks profesionāla pedagoga un viņa asistenta pavadībā, divās vecuma grupās un nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.

Informējam, ka jau 24. martā Rīgas Stradiņa universitātes Aulā (Dzirciema ielā 16) notiks devītais Latvijas jauno izpildītāju konkurss "Nāc sadziedāt". Konkursā piedalīties aicināti dziedošie bērni un jaunieši, solisti un popgrupas no visas Latvijas, vecumā no 5 līdz 21 gadam. Pieteikšanās līdz 5. martam.

„Deju Olimpiāde Rīga 2018” ir starptautiski atpazīstams kultūras notikums Latvijā, kas no 9. līdz 11. martam Rīgas kongresu namā vienkopus sapulcinās labākos pašmāju un ārvalstu jaunos dejotājus. Šis būs jau septītais gads, kad tradicionāli ar pavasara sākšanos „Deju Olimpiādē Rīga 2018” uzplauks arī dažādo tautu kolorīts dejas soļos, atklājot dejas žanru daudzveidību.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un vadītāja Inta Āboliņa aicina līdz 2018. gada 21. februārim pieteikties 15. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas notiks šā gada 9. martā Liepājas skolās un Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Konkursa izstāde skatāma Rīgas domē, Rātslaukuma 1, 5. stāvā no 2018. gada 6. februāra līdz 21. februārim. Konkursa Latvijas kārtai tika iesūtīti 1256 darbi no 54 Latvijas novadiem un pilsētām, izstādē eksponēti 178 laureātu darbi. Sveicam  Rīgas izglītības iestāžu audzēkņus – 60 darbu autorus ar panākumiem konkursā!

Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" Minimotomuzejs aicina laureātus un visus interesentus uz konkursa - izstādes "Mocīša darbnīca - 12. Simtgades mocītis" apbalvošanu, kas notiks š.g. 22. februārī plkst. 16.00 BJC "IK Auseklis",  Silciema ielā 3, Rīgā.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau septīto gadu rīko bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”, kas pulcē dziedātājus no visas Latvijas, lai iegūtu profesionālas žūrijas vērtējumu. Konkurss notiek 2018. gada 24. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā. Interesentus aicina pieteikties līdz 9. februārim vai līdz brīdim, kad sasniegts konkursa nolikumā paredzētais dalībnieku skaits.

Tematiskas radošās darbnīcas ir Rīgas Porcelāna muzeja viens no darbības virzieniem, ko muzejā piedāvā paralēli ekspozīcijas apskatei, izstādēm un ekskursijām. Arī februārī muzejs turpina 2017. gadā uzsākto tematisko darbnīcu ciklu - šogad katru mēnesi apmeklētājiem izglītojošās programmas ietvaros būs iespēja iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem, apstrādes tehnikām un instrumentiem.

No 5. līdz 28. februārim Imantas kultūras un atpūtas centrā (Anniņmuižas bulvārī 29) tiks eksponēti Bērnu un jauniešu centra "Altona"mākslas studijas audzēkņu darbi. Izstāde saucas 'Vējš spēlējas". Izstāde ir aplūkojama bez ieejas maksas.

Sestdien, 2018. gada 27. janvārī, plkst. 14.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz koka spiedogu radošo darbnīcu “Iepazīsti jūgendstila ornamentu”. Interesentiem tiek piedāvāta brīnišķīga iespēja radoši pavadīt sestdienu, iepazīstot auduma apdrukas mākslu. Ņem līdzi savu kokvilnas dvielīti, priekšautu vai spilvendrānu un izrotā to jūgendstila manierē!

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” Minimotomuzejā  konkurss - izstāde vizuāli un vizuāli plastiskajā mākslā “Mocīšu darbnīca - 12. simtgades mocītis” aplūkojama līdz 22. februārim Rīgā, Silciema ielā 3, Centra izstāžu zālē. Izstādi aicināti apmeklēt visi interesenti darba dienās no plkst.9.00 līdz 20.00.

Biedrība “Latvijas Olimpiešu klubs” izsludina skolēnu zīmējumu konkursu “Latvijas Olimpieši Ziemas Olimpiskajās spēlēs 2018”.Konkurss norisināsies no 2018.gada 15.janvāra līdz 26.februārim (darbu iesūtīšanas termiņš).

Laipni aicināti no 8. janvāra līdz 28. februārim apmeklēt Atvērto durvju dienas Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis” (Baltāsbaznīcas ielā 14) no plkst.11.00 līdz plkst. 17.00.

Teātrī “Zīļuks” ir tapusi jauna izrāde bērniem “Ziemassvētku vakarā”, un tā vēl būs skatāma Bērnu un jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils" Ziemassvētku eglīšu bērniem pasākuma ietvaros.

17. decembrī Aviācijas ielā 15 Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” akrobātikas studijas “Melanž” audzēkņi kopā ar vecākiem un draugiem svinēja svētkus Ziemassvētku eglītei. Pasākums bija iecerēts arī kā viena no kolektīva atskaites skatēm.

Ziemassvētku izskaņā, 26. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisināsies ģimeņu sporta diena "Sportiskā eglīte", kurā ikviena ģimene aicināta kopā pavadīt svētku brīvdienas, atpūšoties un gūstot pozitīvas emocijas.

Liels vai mazs gaida Ziemassvētku brīnumu un sagaida to. Pasmelties idejas brīnumu radīšanai varēja 9. decembrī Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, kurā pulcējās dejotāji, dziedātāji, zīmētāji, šuvēji, cepēji, rotu darinātāji, spēlētāji, runātāji – tie, kas rada brīnumus no dažādām izglītības iestādēm.

Laipni aicināti līdz 2018. gada 15. februārim apskatīt Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” organizētā Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa, labdarības akcijas “Ziema pilsētā” dalībnieku darbu izstādi Bērnu klīniskās slimnīcas novietnē Gaiļezerā, Juglas ielā 20.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Bērnu un jauniešu centrā “Kurzeme” aizsākās Pirmās Adventes  nedēļā ar vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju audzēkņu radošo darbu izstādes “Baltā pasaka” atklāšanu, kas apmeklētājus priecēs visu gada nogali.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri