Izmanto brīvo laiku prātīgi!

2017. gada 16. februāris

Bērnu un jauniešu centrs “Altona” aicina interesentus iesaistīties brīvprātīgā darba programmas projektā “Rakstu rakstus rakstīsim”. Par BJC „Altona” brīvprātīgo var būt ikviens Rīgas iedzīvotājs, kuram patīk radoši darboties un kurš spēj darboties ar bērniem, jauniešiem.

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas pirmā un otrā stāva izstāžu zālēs, no š.g. 1. februāra līdz 1. aprīlim ir apskatāmi mākslas skolas audzēkņu darbi – viss par cilvēku, kuros audzēkņi daudzveidīgi iepazinuši cilvēka figūras pētniecības un attēlošanas veidus.

Bērnu un jauniešu centra  “IK Auseklis” teritorijā 9. februārī bija vērojama rosība un sportisks noskaņojums, jo notika ikgadējie sporta svētki “Ziemas prieki “Jugla 2017””.

Jau sesto gadu Rīgas 5.internātpamatskola – attīstības centrs organizē Starptautisko vokālās mūzikas konkursu “Balsis” izglītojamiem ar speciālām vajadzībām.

3. februārī Ventspils Jaunrades namā norisinājās radioelektronikas konkurss-praktikums, pulcējot 23 komandas, kuras pārstāvēja 46 dalībnieki gan no Latvijas, gan Lietuvas izglītības un interešu izglītības iestādēm.

7. februārī Bērnu un jauniešu centra “Altona” izstāžu zālē uz svinīgo izstādes atklāšanu pulcējās zīmēšanas un tēlniecības studiju 3. un 4. izglītības pakāpes grupu audzēkņi un viņu vecāki, bijušie audzēkņi.

6. februārī BJC “Mīlgrāvis” notika interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu radošā procesa un pieredzes materiālu izstādes “Manas mājas” noslēguma pasākums – seminārs uz kuru bija ieradušies 50 darbu autori no visas Latvijas.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus vecumā no 10 līdz 14 gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs uzzināt par Camera obscura principu, kas ir visu fotokameru pamatā, un izgatavot šādu kameru paši. Darbnīca tiks organizēta 10. februārī, piektdienā, plkst. 16.00. Ieejas maksa 1,42 eiro.

Sestdien, 11. februārī, plkst. 15. 00 Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”,  Imantas ielā 11a, aicina apmeklēt teātra studijas iestudēto izrādi “Sniega karaliene” .

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola aicina jūs uz Jauniešu mūzikas grupu festivālu -  konkuru „Boldsound”, kas ar nelieliem pārtaukumiem notiek jau trešo gadu. Festivāls - konkurss notiks 3. jūnijā Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā, Stūrmaņu ielā 31, Rīgā.

Aicinām 1.-9. klašu skolēnus, kuriem patīk  pētīt, eksperimentēt, noskaidrot un atklāt, piedalīties Jauno vides pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē”, kas notiks 2017. gada 6. martā Rīgā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1. Forumu rīko Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Rīgas Stradiņa universitātes Aulā 4. un 5. martā notiks vokālistu konkurss „Nāc sadziedāt”. Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas, vecumā no 5 – 21 gadam. Lai pieteiktos konkursam, jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar konkursa nolikumu un plašāku informāciju var atrast – www.nacsadziedat.lv

Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” jau ilgstoši veiksmīgi sadarbojas ar pedagogiem bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezerā. Esam rīkojuši mūsu audzēkņu darbu izstādes, Rīgas mēroga konkursus – labdarības akcijas ar mērķi noformēt slimnīcu Ziemassvētkos, lai iepriecinātu mazos pacientus, vecākus un slimnīcas personālu.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un vadītāja Inta Āboliņa aicina līdz 2017. gada 13. februārim pieteikties 14. bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas notiks šī gada 10. martā Liepājas skolās un Liepājas Latviešu biedrības namā.

Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” aicina jaunos velobraucējus no 10 gadu vecuma uz ceļu  satiksmes noteikumu bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai (6 nodarbības un CSDD eksāmena kārtošana).

Lubānas novada Meirānu Kalpaka pamatskolā 29. aprīlī notiks Jānim Zāberam veltīts zēnuvokālistu konkurss “Aiviekstes lakstīgalas 2017”.

20. janvārī Rīgas Teikas vidusskolas teātra studija „TE-13” pirmo reizi auditorijai izrādīja barikāžu tematikai veltītu uzvedumu „1991 km/h”, kurā smalka sajūtu restaurācija savijusies ar pašu skolēnu izpratni par 90-to gadu sākumu.

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis”  Minimotomuzeja konkurss – izstāde “Mocīšu darbnīca - 11. Spīdvejs’’ no 26. janvāra līdz 23. februārim aplūkojama Rīgā, Silciema ielā 3, Centra izstāžu zālē, 218. telpā.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau sesto gadu rīko bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”, kas pulcē dziedātājus no visas Latvijas, lai iegūtu profesionālas žūrijas vērtējumu. Konkurss notiek šā gada 25. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā, interesentus aicina pieteikties līdz 10. februārim.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus vecumā no 10 līdz 13 gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs uzzināt par Camera obscura principu, kas ir visu fotokameru pamatā, un izgatavot šādu kameru paši. Darbnīca tiks organizēta 27. janvārī, piektdienā, plkst. 16:00. Ieejas maksa 1,42 eiro.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri