Bērnu un jauniešu centrā “Altona” 2017.g. 14. septembrī  pirmos apmeklētājus šajā mācību gadā sagaidīja skaisti izremontētā pastāvīgi darbojošās izstāžu zāle, kurā gaidīts ikviens. Pirmajā  izstādē  ar 101 darbu piedalās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu un studiju  audzēkņi.

Izaicini sevi un kļūsti par Superpuiku!

2017. gada 18. septembris

Konkursam “Superpuika 2018” līdz š. g. 30. septembrim var pieteikties 2005. un 2006. gadā dzimuši zēni no visas Latvijas. Konkursa 1. kārta notiks 17. oktobrī.

Konkurss “Plakāts valsts svētkos”

2017. gada 14. septembris

Ja ir vēlme piedalīties Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”  organizētajā  vizuālās mākslas konkursā “Plakāts valsts svētkos”, ceļā uz Latvijas 100.gadadienu, tad ir pēdējais laiks sākt!

Pēdējos gados velosipēds kļūst aizvien populārāks gan bērnu, gan jauniešu un pieaugušo vidū. Bet kur ar to droši braukt un kā to darīt? Ne visi var un grib doties uz riteņbraukšanas sporta grupu treniņiem. Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” atbalsta biedrība arī šovasar piedāvāja iespēju bērniem un jauniešiem organizēti iesaistīties brīvā laika veloaktivitātes (pagalma slodžu līmenī), kas ir pa spēkam praktiski ikvienam jaunajam velobraucējam.

Ar radošām darbnīcām un aizraujošām aktivitātēm 7. septembra rudenīgajā pēcpusdienā Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” atklāja jauno mācību sezonu. No plkst. 15.00 līdz pat 19.00 skolēni, jaunieši un citi interesenti varēja iepazīties ar TJN piedāvātajiem pulciņiem, studijām un darbnīcām, ielūkoties ikvienā nodarbību telpā, aprunāties ar skolotājiem un izvēlēties sev vispiemērotākās nodarbības.

51 dalībnieks no 10 valstīm: ASV (tiešsaistē), Dānijas, Francijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas. Šāds bija kārtējās (reizi divos gados) Ziemeļvalstu planetāriju asociācijas Nordic Planetarium Acssociation (NPA) konferences sastāvs.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā. Pretendentus Gada balvai interešu izglītībā var pieteikt valsts, pašvaldības iestādes, kā arī privātpersonas. Nomināciju pasniegšanas svinīgais pasākums notiks 24. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace“, Elizabetes ielā 61.

XVII starptautiskā mākslas konkursa virsmērķis ir ar mākslas izteiksmes veidiem likt aizdomāties par ūdens eko sistēmu (strautiem, upēm, ezeriem, jūrā un okeāniem), tās lomu cilvēka dzīvē, kultūras un tradīciju attīstībā,  kā arī novērtēt ūdeni kā starpkultūru vienojošu elementu.

Septembrī Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” (Baltāsbaznīcas ielā 14) darbdienās no plkst. 10.30 līdz plkst.17.00 aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas.

Bērnu un jauniešu centrs "IK Auseklis” 6. septembrī no plkst.16.00. līdz 19.00, aicina visus Rīgas pilsētas bērnus, jauniešus un citus interesentus iepazīties ar mūsu Centra interešu izglītības pulciņiem.

7. septembrī no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.30 Rīgas Jauno tehniķu centrs (Bauskas ielā 88) aicina visus interesentus apmeklēt Atvērto durvju dienu, lai iepazītos ar dažādu pulciņu darbību, skolotājiem un izvēlētos katrs savējo “darbības lauciņu”.

Otrdien, 5.septembrī, no plkst.14.00 līdz 19.00 Rīgas Skolēnu pils (K.Barona ielā 99) Atvērto durvju diena - mācību telpās un pagalmā.

No 20. līdz 25. augustam Vloclavekā, Polijā norisinājās Eiropas čempionāts raķešu modelismā. Pasākumā piedalījās 17 valstu komandas un 226 dalībnieki. Latviju pārstāvēja 11 dalībnieki, no kuriem 7 bija Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” raķešu modelisma pulciņa audzēkņi un viņu skolotājs I. Breidaks

Pēdējās augusta dienās Bērnu un jauniešu centra „Kurzeme”  audzēkņi un pedagogi piedalījās radošajās dienās LVM dabas parkā Tērvetē. Jau otro gadu BJC "Kurzeme" augustā dodas pāris dienas uz LVM dabas parku Tērvetē, kur radošajās dienās piedalās ar savām izrādēm.

7. septembrī no plkst. 15:00 līdz 19:00 norisināsies Tehniskās jaunrades nama  “Annas 2” organizētie Svētki Annas ielā. Apmeklētājiem tiks atvērtas vairāk nekā 40 studiju un darbnīcu durvis. Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši iegūst TJN “Annas 2”, palīdz pārliecinoši spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē.

2. septembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 Vērmanes dārzā notiks tradicionālie mācību gada sākuma svētki bērniem un jauniešiem – “Nāc un piedalies!”. Šogad svētki norisināsies jau 18. gadu, tos organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un Bērnu un jauniešu centru “Rīgas Skolēnu pils”.

Rīgas Jauno tehniķu centrs (Bauskas iela 88 ) aicina apmeklēt radošās darbnīcas, kas tiks organizētas " Citādā Zinību dienā",  26.augustā, no plkst. 11. 00 līdz 14.00.

Aicinām ikvienu bērnu, jaunieti, vecāku uz BJC "Daugmale" radošo dienu piektdien, 25.augustā, no plkst.13.00 līdz 16.00 Ķengaraga promenādē, Mazjumpravas muižas teritorijā.

Rīgas Starptautiskais filmu festivāls “2Annas” šogad saņēmis rekordlielu pieteikumu skaitu – kopumā gandrīz 4500 filmu no 120 valstīm, kas ir divas reizes vairāk nekā 2016. gadā.

Maķedonijā (Prilepā) no 25. jūlija līdz 29. jūlijam notika Eiropas čempionāts jauniešiem brīvlidojošo  F1A, F1B, F1P lidmodeļu klasēs. Eiropas čempionātā piedalījās jaunieši no 19 valstīm, mūsu valsti pārstāvēja Rīgas Jauno tehniķu centra lidmodelisti – Jekaterina Demčenko, Arvis Bitāns un Vladislavs Dreijers, kā arī viņu skolotājs Viktors Rošonoks.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri