Afiša (23. mar - 29. mar)

Vides izziņas spēļu konkurss „Iepazīsti vidi!” Rīgas atklātā kārta notiks 25. aprīlī.  2017. gada tēma - „Ekoloģiskā pilsēta”. Piedaloties pasākumā, ikvienam dalībniekam būs iespēja ne tikai pastāstīt par savu aizraujošo spēli, bet arī ieraudzīt un spēlēt citu autoru spēles!

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” (K.Barona ielā 99) aicina skolēnus iegūt papildu izglītību viņu interesējošās nodarbēs un pieteikties brīvajām vietām pulciņos.

Izstādes "Par mums pašiem" autordarbos Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” foto pulciņa audzēkņi alternatīvās foto tehnikas (gumija bihromāts) drukā radījuši savas vīzijas par dažādiem Skolēnu pils kolektīviem un pulciņiem.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus vecumā no 10 līdz 13 gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs uzzināt par fotogrāfijas tehniku – cianotipiju – un izmēģināt to saviem spēkiem. Darbnīca tiks organizēta 24. martā, piektdienā, plkst. 16:00. Ieejas maksa 1,42 eiro.

14. martā Bērnu un jauniešu centā „Kurzeme”  notika pirmizrāde „Lutauša dzimšanas diena”. Pagājušā gadā sadarbībā ar Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē tika iestudēta teātra izrāde “Lutauša nedienas”. Šajā gadā, turpinot iesākto, tika radīts teātra izrādes turpinājums “Lutauša dzimšanas diena”, kas ir stāsts par dabas un cilvēku savstarpējām attiecībām.

Bērnu un jauniešu centrā „Altona” ir uzsākts sabiedrības integrācijas projekts „Svētku josta Latvijai”. No šī gada 1. marta līdz 24. novembrim tiek organizētas radošās darbnīcas, kuras pirmdienās, otrdienās un trešdienās apmeklēs BJC “Altona” audzēkņu vecāki (starp kuriem vismaz 50 % ir mazākumtautības), bet ceturtdienās - sociālās riska grupas bērni un jaunieši.

Rīgas izglītības iestāžu deju kolektīvi aktīvi gatavojas deju svētkiem “Trejdeviņi gaismas tilti”, notiek mēģinājumi un skates. Koncerts notiks Arēnā Rīga 29. aprīlī plkst. 18.00, jau sākusies biļešu iepriekšpārdošana. Video sižetā - koncerta tapšanas gaita, kas nosaukta “Dabas tilts".

6. martā noritēja Jauno vides pētnieku konkursa "Skolēni eksperimentē" Rīgas atklātā kārta, kurā no visas Latvijas kopumā piedalījās 262 dalībnieki ar 143 darbiem no 86 izglītības iestādēm. Paldies visiem dalībniekiem, kas bija veikuši aizraujošus eksperimentus un interesantus pētījumus dažādās jomās un prezentēja savus rezultātus.

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” 9. martā uzņēma Rīgas bērnu un jauniešu folkloras kopu un pulciņu skates daļas dalībniekus: „Ciguzis”, Krulla”, „Zīle” un „Rudzi”. Skate iesākas ar kopīgu dziesmu, ko meistarīgi vadīja BJC “Rīgas skolēnu pils“ Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra folkloras jomas metodiķe Dina Liepa.

Rīgas interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņi gatavojas V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas festivālam„Toņi un pustoņi”, kurš notiks Bauskā 2017.gada 1. un 2.jūnijā.

Uzdrošinies, uzšuj un nāc piedalīties Rīgas atklātajā modes skatē “Cik dažādi mēs esam!”, pārliecinoši parādot savu radošo izdomu un nepieradinātās idejas. Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” aicina piedalīties ikvienu Rīgas audzēkni vecumā no 10 līdz 25 gadiem, kuriem ir zināšanas un prasmes šūšanā un modelēšanā, izveidot unikālu mūsdienu vai avangarda tērpu un piedalīties modes skatē!

Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”, Jēkabpils ielā 19a, 3. stāva koridorā apskatāma akadēmiskās zīmēšanas un gleznošanas studijas audzēkņu radošo darbu atskaites izstāde. Izstāde apskatāma līdz 2017. gada 31. martam.

Iesācies 2017. gada trešais mēnesis. Kādam pirmie divi mēneši ir bijuši garlaicīgi, neinteresanti un likušies auksti. Tad nu tie noteikti nav Bērnu un jauniešu centra „Daugmale”  jaunsargi, kas tā saka. Īss ieskats uz to, ko mēs esam paveikuši pirmajos šī gada mēnešos...

Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” aicina piedalīties Rīgas pilsētas vispārējo, speciālo un interešu izglītības iestāžu bērnus un jauniešus foto konkursā - ceļojošajā izstādē “Mana iela, mans pagalms”.

Arī Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis”, Silciema ielā 3, var apskatīt Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Rīgas toņi un pustoņi” vienu daļu no Vidzemes priekšpilsētas dalībnieku darbiem. Izstāde ir aplūkojama līdz 24. martam no plkst.10.00 līdz 18.00.

Laipni aicināti līdz 24. martam apskatīt Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Rīgas toņi un pustoņi” izstādi Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis”, Baltāsbaznīcas ielā 14, Vecmīlgrāvī. Izstādē apskatāmi Ziemeļu rajona izglītības iestāžu audzēkņu darbi.

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” organizētais vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Daba mums apkārt. Pļava 12” gaida savus dalībniekus. Šī gada tēma: „Ceļteka un skudra”.

29. aprīlī Rīgas izglītības iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi vienosies kopīgos deju svētkos – „Arēnā Rīga” lielkoncertā „Trejdeviņi gaismas tilti”, kur dejas rakstus izdejos vairāk nekā 4000 dalībnieki no pirmsskolas vecuma līdz pat jauniešu deju kolektīviem. Lielkoncerts ir Rīgas bērnu un jauniešu dāvana Latvijas valsts simtgadē.
Bērni un jaunieši gatavojas koncertam. Rotaļu tilts!

Piedalīties Latvijas Nacionālās operas jauniestudējumā - Žoržs Bizē «Karmena» -  ir uzaicināti 10 labākie hip hop dejotāji no visas Latvijas, tajā skaitā arī  Bērnu un jauniešu centra «Daugmale» hip hop deju studijas «New Skill» pedagogs Oļesja Kišinska.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri