Afiša (14. dec - 20. dec)

17. decembrī plkst. 16.00 fonds „Pasaku nams bērniem” organizēs Ziemassvētku eglīti Latvijas dzelzceļa muzejā. Mēs šogad vēlamies uzburt svētku prieku mazajiem, radot savu Ziemassvētku eglīti ne tikai firmām, bet arī bērniem, kuri vēlās sagaidīt Ziemassvētku brīnumu, apmeklējot jauku pasākumu kopā ar ģimeni.

Zīmējumu operas “Dāsnumātika” izrāde Rīgā notiks 17. decembrī plkst. 17.00 Zirgu ielas koncertzālē. Uzveduma pamatā ir Čārlza Dikensa stāsts “Ziemassvētku dziesma”, kas ir par cilvēka spēju kļūt dāsnam un tas brīnumaini notiek tieši Ziemassvētku naktī.

Aicina bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt rindā elektroniskajā sistēmā divām brīvajām vietām  Rīgas 37. vidusskolas pirmsskolas grupā mazākumtautību mācību programmas apguvei (vieta 5 - 6 gadīgo bērnu grupiņā vienam bērnam).

Novembris ir mēnesis, kas saistās ar Latvijas vārdu, un to Rīgas 4. pirmsskolas izglītības iestādē iesākām, iekārtojot izstādi „Mana gaismiņa Latvijai”. Pateicoties vecāku un bērnu kopdarbam, tapa brīnišķīgi lukturīši, kurus varēja aplūkot izstādē un svinīgi aizdegt 17. novembra vakarā iestādes teritorijā. Paldies vecākiem par gaismas un siltuma stariem, kas plūda no lukturīšiem un piepildīja sirdis ar svētku sajūtu un sirsnību.

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādes (Ilūkstes ielā 101 k-4) katrā grupā un gaitenī tika izveidota rokdarbu izstāde „Latviešu tautastērpi”. Rokdarbus bērni izgatavoja kopā ar saviem vecākiem.

Patriotu nedēļa Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādē sākās ar bērnu darbu izstādes "Rudens Rīgā" atklāšanu, kā arī ar galvaspilsētas uzraksta un Rīgas torņu panorāmas atveidošanu smiltīs no dažādiem dabas materiāliem.

Gaidot valsts svētkus, 2017. gada 13. novembrī Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestādes katrā grupā tika organizēta radošā darbnīca „Latvijas akmeņi”’, kurā bērni kopā ar saviem vecākiem, vecmāmiņām, māsām, brāļiem un grupu skolotājām apgleznoja un apzīmēja akmeņus. Pirmsskolas lielajā gaitenī tika izveidota brīnišķīga izstāde.

Rīgas 44. pirmsskolas izglītības iestāde visu pirmssvētku nedēļu gatavojās atzīmēt valsts svētkus – Latvijas neatkarības proklamēšanas dienu. Nedēļas nodarbību tēma “Mana Latvija” izvijās caur visām rotaļnodarbībām: zīmēšanu, aplikāciju, matemātiku, latviešu valodu, runas attīstību un mūziku.

Svētkus svinējām kopā!(1)

2017. gada 22. novembris

Rīgas 37.vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādē 21. novembrī atzīmēja Latvijas dzimšanu dienu kopā ar Rīgas 135. pirmsskolas izglītības iestādi “Liepziediņi”.

Novembris Latvijā ir gan oficiāliem valsts svētkiem, gan senām tradīcijām bagāts. Nozīmīgiem pasākumiem bagāts tas ir arī Rīgas 209. pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte”. Mūsu moto šim mēnesim bija: "Mācīsim bērniem svinēt Latviju!”

16. novembrī notika svinīgs pasākums ”Mana mīļā tēvu zeme”, kurā pedagogi kopā ar bērniem  prezentēja pašizgatavotas monētas, ko pasniegtu Latvijai, dziedāja skaistas dziesmas par Latviju, dejoja un deklamēja dzejoļus.

Rīgas 37. vidusskolas pirmsskolas izglītības grupās tika organizēts projekts “Rīgas muzeji”, kas noritēja no 6. novembra līdz 17. novembrim. Projekta laikā bērni devās ekskursijā uz muzejiem, kas tika ierīkoti pirmsskolas grupās: Etnogrāfisko muzeju, Saules muzeju un Motormuzeju.

Mēs - Latvijai!

2017. gada 20. novembris

Rīgas 193. pirmsskolas izglītības iestādē ir novadīti Latvijas dzimšanas dienai veltīti pasākumi – svētki, pilsoniskas integrētās rotaļnodarbības. Tika nostiprinātas zināšanas par Latvijas dabu, akcentēti nozīmīgākie dabas objekti, papildinātas un padziļinātas zināšanas par dzīvās dabas dažādību.

Audzinot Dzimtenes mīlestību, veidojot izpratni bērnos par patriotismu pret savu dzimteni Latviju un gatavojoties valsts svētkiem, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Blāzmiņa” uzsāka nedēļas tematiskos pasākumus. Sadarbībā ar vecākiem tika īstenots projekts – “Es mīlu  Latviju!”

Aicinām ģimenes ar bērniem uz animācijas filmas “Bize un Neguļa” īpašo seansu šī gada 25. novembrī kinoteātra “Splendid Palace” lielajā zālē. Programmā paredzēta gan filmas skatīšanās un sarunas ar filmas autoriem, gan arī animācijas filmu veidošanas radošās darbnīcas bērniem.

14. novembrī Rīgas 197. pirmsskolas izglītības iestādes (Birzes iela 44A) audzēkņi un darbinieki pulcējās, lai sveiktu Latviju dzimšanas dienā. Svinīgajā koncertā skanēja bērnu deklamēti dzejoļi un dziesmas par dzimto zemi. Šajā nedēļā tika organizēta bērnu kopdarbu izstāde.

Ikvienam savas zemes patriotam novembris ir svētku un pārdomu laiks, ko veltām Latvijai. Gatavojoties valsts svētkiem,  Rīgas Ziepniekkalna pirmsskolas (Svētes iela 7) audzēkņi un pedagogi svētku noskaņu vēlējās ienest  arī sociāla aprūpes centrā “Pārdaugava”.

Rīgas 232. pirmsskolas izglītības iestāde (Augusta Dombrovska iela 87) aicina bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt bērnus rindā elektroniskajā sistēmā brīvajai vietai.  Pašlaik iestādē ir 3 brīvas vietas 3-7 gadus veciem bērniem programmā ar latviešu mācību valodu.

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības skolotājas L. Ozoliņa, S. Kalniete un logopēde A. Paļaņičenko  oktobra beigās devās uz Itālijas pilsētu Badia Polesine papildināt savas teorētiskās zināšanas Erasmus +  stratēģiskās skolu partnerības projekta “Ilgstpējīgas prasmes 2032” („Sustainable skills 2032”) ietvaros.

9. novembrī jau septīto reizi tiek pasniegtas Rīgas pašvaldības balvas par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā. Viena no nozīmīgākajām ir Martas Rinkas piemiņas balva „Mūžs veltīts bērniem”.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri