Aicina bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt rindā elektroniskajā sistēmā brīvajai vietai  Rīgas 37. vidusskolas pirmsskolas grupā mazākumtautību mācību programmas apguvei (vieta vienam piecgadīgam bērnam).

Svētdien, 13. augustā Vecmīlgrāvī, Meldru ielā jau septīto reizi norisināsies Mīlgrāvja krastmalas svētki, ko organizē Vecmīlgrāvja attīstības biedrība ar Rīgas Brīvostas pārvaldes atbalstu. Mīlgrāvja krastmalas svētki 2017 notiks Vecmīlgrāvja promenādē, ka izveidota Daugavas krastā un ir iecienīta Vecmīlgrāvja ģimeņu pastaigu vieta, tie aicina gan lielus, gan mazus, jo interesanti būs ikvienam. Turklāt visas aktivitātes būs bez maksas.

Rīgas svētkos mazie skatītāji aicināti piedzīvot radīšanas brīnumu, kas atklāj neierobežotas iztēles pasauli. Taipejas leļļu teātris “The Puppet Beings Theater Company“  Latvijā pirmo reizi izrādīs papīra leļļu izrādi “Papīra spēle”, kas Starptautiskajā Šanhajas bērnu teātra festivālā 2009. gadā ieguvusi apbalvojumus nominācijās “Radošākā izrāde” un “Labākais sniegums”.

Ikgadējie Starptautiskie bērnu literatūras lasījumi notiks dzejnieka Jāņa Baltvilka dzimšanas dienā 24. jūlijā 11.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas korē (11. stāvā), Mūkusalas ielā 3. Aicināti bērni, vecāki un visi bērnu literatūras interesenti, ieeja bez maksas.

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, kad mīļā vasariņa jau gandrīz pusē, mēs, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kurzeme” kolektīvs, vēl kavējamies atmiņās par aizvadītā mācību gada pasākumiem.  Iestādes dzimšanas dienas atzīmēšana maija beigās ir viens no mūsu iestādes spilgtākajiem notikumiem.

Nedēļas nogalē mūs beidzot atkal sola priecēt saulaini laikapstākļi, kas ir labs iemesls, lai visa ģimene dotos atpūtā pie jūras. Reizēm bērniem jau ierastā smilšu piļu būvēšana apnikusi, tādēļ Rimi Bērniem eksperti piedāvā aizraujošas nodarbes un spēles, kuras var spēlēt arī tad, ja līdzi paņemts tikai ierastais pludmales inventārs – bumba, ūdens pudele, palags vai sega.

Kad gada garākā diena satiekas ar īsāko nakti, arī pirmsskolā svin Līgo svētkus. Visu svētku garumā kā no pārpilnības raga bira tautasdziesmas, dziesmas, rotaļas. Bērni spēlēja flautas, kokles, dziedāja un dejoja. Tika vēlreiz izzināts, kura zālīte ir pati labākā, veselīgākā, lai visu gadu, dzerot tēju, būtu vesels.

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības skolotājas jūnija sākumā devās uz Spānijas salu Maljorku Erasmus + stratēģiskās skolu partnerības projekta „Ilgtspējīgas prasmes 2032” („Sustainable skills 2032”) ietvaros, lai dalītos pieredzē, iepazīstinātu ar Latvijas izglītības sistēmu un papildinātu savas zināšanas par projektu darbiem kā vienu no pamata mācību metodēm pirmsskolā, sākumskolā un pamatskolā.

18.jūnijā, ar ziepju burbuļu salūtu, dažādām radošām aktivitātēm  bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklāj topošā Centra sporta kvartāla (bijušā LU stadiona Krišjāņa Barona ielā 116a, Rīgā) rotaļu laukumu.

Svētdien, 18.jūnijā, plkst.11.00 ar dažādām radošām aktivitātēm  bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklās topošā Centra sporta kvartāla (bijušā LU stadiona Krišjāņa Barona ielā 116a, Rīgā) rotaļu laukumu.

Vasara ir laiks, kad daudz biežāk uzturamies ārā, līdz ar to var rasties vairākas situācijas, kurās vecākiem, domājot par bērnu drošību un veselību, būtu jāpievērš īpaša uzmanība. Kādas ir biežākās kļūdas, ko pieļauj vecāki un kā no tām izvairīties, stāsta pediatre, Rimi bērniem eksperte Sanita Mitenberga.

No 29. maija līdz 2. jūnijam Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestāde (Ilūkstes ielā 28) piedalījās Latvijas veselības nedēļā. Veselības nedēļa jeb MOVE Week ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Rīgas 124. pirmsskolas izglītības iestāde “Dzērvenīte” no 29. maija līdz 2. jūnijam piedalījās projektā Latvijas Veselības nedēļa starptautiskā projekta “Now WE MOVE”  ietvaros.

Aicina bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt bērnus rindā elektroniskajā sistēmā brīvajām vietām Rīgas 258. pirmskolas izglītības iestādē programmā ar latviešu mācību valodu bērniem no pusotra gada vecuma un Rīgas 37. vidusskolas pirmsskolas grupās mazākumtautību mācību programmas apguvei.

Noslēdzot 2016./2017. mācību gadu esam gandarīti par ieguldīto darbu un realizētajām idejām. Mācību gada ietvaros ar vecāku un pedagoģiskā personāla atbalstu, esam pilnveidojuši iestādes vidi, izveidojot  bērniem meteoroloģisko stendu laikapstākļu un dabas norišu fiksēšanai, kas palīdzēs īstenot dabaszinību mācību saturu.

Garais un vēsais 2017. gada pavasaris ir galā! Neticami – bet vasara iestājās, tad, kad 90 Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Māra” mazie tautu deju dejotāji un angļu valodas pulciņa dalībnieki 26. maijā pirmsskolas aktu zālē, ar dejām un dziesmām atnesa saulainu prieku – bērni un viņu skolotājas cītīgi gatavojās lielajam gada atskaites koncertam.

Vai esat kādreiz mēģinājuši saskaitīt, cik reizes dienā savam bērnam pasakāt „Nē”? Mazo ekspertu skolas un centra “Skalbes” psiholoģe Zane Avotiņa uzskata, ka to būtu lietderīgi izdarīt. Pēc tam pie sevis apdomājiet, vai jūs dienas laikā vēlētos tik daudz reižu dzirdēt „Nē!”?

Rīgas 68. pirmsskolas izglītības iestāde (Ādmiņu ielā 9A, Centrā) aicina bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt bērnus rindā elektroniskajā sistēmā brīvajām vietām mazākumtautību mācību programmas apguvei.

Bērnu audzināšana var būt grūts darbs, jo vecākiem jāatrod laiks un spēks, lai vienotos par bērnu audzināšanas jautājumiem. Tas ir svarīgi, lai bērniem radītu stabilu, drošu un paredzamu vidi, kurā augt un attīstīties. Par to, cik nozīmīgi ir vecākiem vienoties par bērnu audzināšanas principiem, stāta Rimi Bērniem eksperte, psiholoģe Iveta Aunīte.

Lai veicinātu bērnu tikumisko un patriotisko audzināšanu, sadarbojoties  kopā ar vecākiem, Rīgas 172. pirmsskolas izglītības iestādē no š.g. 20. februāra līdz 25. septembrim notiek projekts “Es izzinu pasauli”.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri