Afiša (30. apr - 6. maijs)

Septiņos Rīgas bērnudārzos ir sākusies uzņemšana jaunatvērtās pirmsskolas grupiņās, kuras paredzētas bērniem vecumā no pusotra gada, ar programmas apguvi latviešu valodā.

Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestādes 7. grupas “Saulīte” bērni kopā ar pedagogiem - Veru  Masļakovu, Irinu Cernihu un Arnitu Ferdati, LVM ekoprogrammas "Cūkmena detektīvi"  ietvaros turpina atklāt dažādus meža noslēpumus un jau ir kļuvuši par īstiem Cūkmena detektīviem!

Laikā, kad aprīļa mēnesī ziema vēl itin bieži par sevi atgādina gan ar aukstumu, gan lidojošām sniega pārslām, kad saulei nākas starus lauzt caur pelēkiem mākoņiem, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Domino” gaitenī tā spoži mirdz visu diennakti.

Lielās talkas dienai  Rīgas 241.  pirmsskolas izglītības iestādē bija grandiozi plāni: sakārtot krūmus apkārt iestādei, izvest  nolūzušos un izcirstos zarus un pats galvenais - veidot “Sajūtu taku” .

Līdz 2. maijam Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments pieņems dokumentus no pretendentiem Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju amatiem: Rīgas 167. pirmsskolas izglītības iestādes (Raunas iela 43b, ar latviešu mācību valodu) vadītājs/-a un Rīgas 270. pirmsskolas izglītības iestādes (Salnas ielā 18, ar latviešu/krievu mācību valodu) vadītājs/-a.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācību valoda – latviešu) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma sekojošās pirmsskolas izglītības iestādēs:

No 10. līdz 20. aprīlim Rīgas 112. pirmsskolas izglītības iestādē (Brīvības gatvē 363a) notika bērnu un vecāku radošo darbiņu izstāde “Lieldienu simboli”. Vecāki bija ļoti atsaucīgi un ar prieku piedalījās izstādes kompozīciju veidošanā.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu Rīgas 80.pirmsskolas izglītības iestādes, kas atrodas Rīgā, Garā ielā 24, rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācību valoda – latviešu) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu Rīgas 272.pirmsskolas izglītības iestādes “Pērlīte”, kas atrodas Rīgā, Jelgavas ielā 86A, rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācību valoda – latviešu) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma.

Bērnu rīts “Klausāmies dabā”

2017. gada 19. aprīlis

22. aprīlī plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki mīļi aicināti uz bērnu rītu Raiņa un Aspazijas mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikumu pieņemšanu no pirmsskolas vecuma bērnu likumiskajiem pārstāvjiem par bērnu reģistrēšanu Rīgas 216. pirmsskolas izglītības iestādes, kas atrodas Rīgā, Salaspils ielā 10, rindā vispārējās pirmsskolas izglītības programmas (mācību valoda – latviešu) apguvei bērniem no pusotra gada vecuma.

Saka, ka Lieldienās ir jākrāso olas, jārīko olu kaujas, jāēd olas ar sāli, lai nemelotu, augstu jāšūpojas, lai nekostu odi, kā arī jāgaida ciemos Lieldienu zaķis. Bet Rīgas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš” šoreiz ciemos sagaidīja Latviešu biedrības folkloras kopu, lai kopā ar “Sprīdīša skolu” izdzīvotu Lieldienu svētku svinēšanas tradīcijas.

Nav labu un sliktu dienu. Ir tikai dienas, kas ir labākas. Labākās dienas mūsu iestādē ir bijušas dienas, kad pēcpusdienās bērni kopā ar skolotājām un vecākiem darbojās “Lieldienu Zaķa darbnīcā”.

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no 1. marta līdz 31. maijam plāno Atvērto durvju dienas un  aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizāciju un ikdienas norises pirmsskolā.

Šodien Rīgas domes deputāti, akceptējot grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos par braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskajā transportā, nolēma piešķirt atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā vēl vairākām iedzīvotāju grupām – Rīgas izdienas pensionāriem, mediķiem un daudzbērnu ģimenēm.

Lai ieaudzinātu bērnos atsaucību un saudzīgu attieksmi pret dabu, Rīgas 59. pirmsskolas izglītības iestādē (Grostonas ielā 4) marta mēnesī tika rīkotas putnu dienas, kurās piedalījās bērni, vecāki un iestādes darbinieki.

Kukaiņu nedēļas laikā  Rīgas Ziepniekkalna pirmsskolā (Svētes iela 7) visas runas un visi darbi liecināja, ka iestādē sāk “mosties kukaiņi”. Skolotāji ar bērniem  no visdažādākajiem materiāliem  izgatavoja kukaiņus.  Kukaiņu “pamodināšanas procesā” ar savām radošām idejām un darbiem iesaistījās arī Rīgas Ziepniekkalna pirmsskolas audzēkņu vecāki.

Zīmols Vivacolor un spilgtā māksliniece Elita Patmalniece aicina Latvijas bērnudārzus un sākumskolas no 3. līdz 24. aprīlim piedalīties konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas”, izveidojot aizraujošus un radošus darbus par tēmu “Krāsainas dienas”.

Palikušas dažas brīvas vietas uz bezmaksas izglītojošiem pasākumiem vecākiem sabiedrības integrācijas projekta “Audz vesels, bērns!” ietvaros:

Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestādē (Ogres ielā 8, Latgales priekšpilsētā) marta mēnesī tika rīkota izstāde: “Ģimenes ģērbonis”, kurā tika aicināti piedalīties iestādes vecāki un viņu atvasītes. Vecāki kopā ar bērniem dažādās tehnikās darināja ģimenes ģerboņus.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri