Afiša (17. okt - 23. okt)

Prāgā no 9. līdz 13. oktobrim tikās pirmsskolu praktiķi, kuri aktīvi uzsāka darbu pie programmas ”Daudzvalodu mācīšana agrīnās bērnības izglītībā un aprūpē” izstrādes.

Šā gada 4. oktobrī Rīgas 46. pirmsskolas izglītības iestādes 5-gadīgie un 6-gadīgie bērni viesojās Imantas bibliotēkā. Ar vecāku atbalstu tapusī izstāde “Rudens veltes” aizceļoja uz bibliotēku. Iestādes sadarbība ar bibliotēkas kolektīvu ilgst jau vairākus gadus.  Bērniem ir ļoti interesanti iepazīties ar plašo grāmatu klāstu, mājīgajām telpām, mūsdienu aprīkojumu un piedalīties šeit notiekošajos pasākumos.

Ņemot vērā tendences par Latvijā dzīvojošo bērnu veselības problēmām pēdējo gadu laikā, uz ko norāda ārsti, Ilgtspējīgas Attīstības Fonds Rīgas domes Labklājības departamenta projekta „Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros organizē nodarbības vecākiem par četrām tēmām: “Veselīga uztura principi”, “Bērnu fiziskā veselība un attīstība”, “Bērnu garīgā veselība un tās veicināšana”, “Dzimumattīstības posmi bērnam”.

Aicinām bērnus un viņa vecākus rudens skolas brīvlaikā un ikdienā apmeklēt Jaunu Interaktīvo bērnu izklaides centru “#childspace”. Tas ir unikāls interaktīvais centrs, kas ideāli der gan bērniem, gan arī pieaugušiem. Jo mēs piedāvājam milzīgu izklaižu klāstu visai ģimenei! Interaktīvās un attīstošās spēles, simulatori, kā arī interesantas nodarbības mūsu mazajiem viesiem.

30. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 12.30 Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6B, Rīgā ceturto reizi norisināsies aizraujoša sporta diena visiem Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem (vecumā no 5 līdz 7 gadiem) – “Man patīk sportot!”

Laikā no 2015. gada 1. oktobra līdz 2017. gada 30. septembrim Rīgas252. pirmsskolas izglītības iestāde (PII) kā galvenais partneris kopā ar kolēģiem Krisjānsannas (Kristiansand) bērnudārzā Norvēģijā, Maldegemas bērnudārzā Beļģijā un Ļubļanas Nedzirdīgo skolā Slovēnijā īstenoja Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas „Erasmus+” KA2 stratēģiskās partnerības skolu sektorā finansēto projektu „Reiz tikās 4 ceļotāji… Valsts valodas apguves veicināšana mazākumtautību bērniem” (Nr. 205-1-LV01-KA219-013421_1).

22.septembrī Rīgas 193. pirmsskolas izglītības iestādē notika Olimpiskā diena, kurā piedalījās 5.-6.gadīgie bērni. Bērniem bija Olimpiskās emblēmas, grupas atšķirības zīmes. Visi kopā izpildīja vingrojumu  kompleksu, dažādu sacensību elementus, sporta spēles. Bērni bija centīgi, azartiski.

Pateicoties vecāku un bērnu kopīgi izveidotām kompozīcijām no rudens veltēm, no 28. septembra  līdz   2. oktobrim  Rīgas 44. pirmsskolas izglītības iestāde bija sarīkota izstāde „Rudens pasaka”. Krāsaina un bagāta šī diena bija mūsu bērnudārzā.

26. un 27. septembrī, piedaloties Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajam centram un Kauņas pedagogu kvalifikācijas centram, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi seminārā viesojās Kauņas pirmsskolas izglītības iestādē “Aušrine” un “Aviliukas”.

Pirmo reizi Rīgas Āgenskalna pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu ģimenes piedalījās Eiropas sporta nedēļas 2017 aktivitātē “Stipro ģimeņu skrējiens apkārt Māras dīķim”, tā aicinot fiziskām aktivitātēm, sportojot kopā ar ģimeni brīvā dabā, un mudinot būt aktīviem ne tikai sporta nedēļas laikā, bet saglabāt fizisko aktivitāti visu gadu.

Sadarbība kopā sportojot(1)

2017. gada 27. septembris

Par vienu no galvenajiem darba virzieniem Rīgas 37.vidusskolas uzskata pirmsskolas un sākumskolas pēctecību un sadarbību. Katru gadu izglītības iestāde organizē kopīgus pasākumus, tajā skaitā sportiskas aktivitātes.

„Olimpiskā diena 2017” ir vispasaules pasākums, kurš šogad notika 22. septembrī, un tās moto - „Vingro svaigā gaisā”, popularizējot sporta aktivitātes brīvā dabā.

Kad dārzos vēl kavējas vasaras skaistums un varam baudīt atvasaru, Rīgas 123. pirmsskolas izglītības iestādē ar vecāku, pedagogu atbalstu un bērnu atsaucību tapa brīvdabas izstāde “Rudens ziedu raksti”.

Aicina bērnu likumiskos pārstāvjus reģistrēt bērnus rindā elektroniskajā sistēmā brīvajām vietām Rīgas 256. pirmskolas izglītības iestādē mazākumtautību mācību programmas apguvei (vieta vienam piecgadīgam bērnam un  vieta vienam sešgadīgam bērnam).

Turpinot iestādes tradīciju “Olimpiskās dienas 2017” ietvaros  rīta rosmi veikt divreiz: kopā ar vecākiem plkst. 8.10  un kopā ar Latviju plkst.10.00,  Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, viņu vecāki un personāls “iesildījās” dienai kopā ar  Mārtiņu Rubeni -

Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja, augstskolas pedagoģijas doktore Inga Gaile sadarbībā ar izdevniecību RaKa izdeva grāmatu "Kā veidot muzikālu uzvedumu". Grāmatai ir nošu pielikums un tā domāta pirmsskolas un sākumskolas skolotāju radošai darbībai.

Tētis sporto ”Ābecītī”

2017. gada 18. septembris

Afiša ar šādu tekstu aicināja mūsu bērnudārza tētus kopā ar citiem līdzjutējiem uz pasākumu jau pēc tradicionālās Tēvu dienas, kad rokas brīvākas un pirmās nedēļas spriedze, uzsākot bērnudārznieka gaitas, arī nedaudz jau noplakusi.

Sestdien, 16. septembrī, ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem tika atklāts Centra sporta kvartāls, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā). Svētkos kopumā apmeklēja vairāk kā 12 000 rīdzinieku.

Rīgas 229. pirmsskolas izglītības iestāde 8. septembra pēcpusdienā rīkoja Tēva dienas pasākumu. Tēvi kopā ar bērniem piedalījās fotoorientēšanās sacensībās.

Tēvu diena kā svinams pasākums vēl aizvien nav izvērties par tradīciju, tāpēc mēs, Rīgas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš” kolektīvs, nolēmām ieviest jaunu tradīciju - sporta dienu tēviem, lai suminātu mūsu stipros, aktīvos un pašus labākos tētus.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri