Afiša (23. sept - 29. sept)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Turpinot iestādes tradīciju “Olimpiskās dienas 2017” ietvaros  rīta rosmi veikt divreiz: kopā ar vecākiem plkst. 8.10  un kopā ar Latviju plkst.10.00,  Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, viņu vecāki un personāls “iesildījās” dienai kopā ar  Mārtiņu Rubeni -

 

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) organizē konkursu, lai radītu patīkamu Pasaules Skolotāju dienas svētku noskaņu skolotājiem Latvijā. Apzinātu pedagogu labās prakses piemērus un pieredzi, kā ikdienā atrisināt konkrētu problēmu un sasniegt sev izvirzītos mērķus.

 

Pēc pusotra mēneša apņēmīgi rakstītāji no visas pasaules, tostarp arī Latvijas, sēdīsies pie datoriem un kladēm, lai piedalītos Nacionālajā romānu rakstīšanas mēnesī (NaNoWriMo) un izaicinātu sevi novembra laikā uzrakstīt 50 000 vai vairāk vārdu garu literāru darbu.

 

„Olimpiskā diena 2017” šogad notiks 22. septembrī, un tās moto ir: „Vingro svaigā gaisā”, popularizējot sporta aktivitātes brīvā dabā. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus Olimpiskā kustība organizē, lai cilvēkos vairotu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

 

Sākot ar 22. septembri bērni var iesaistīties sociāli nozīmīgā Ceļu satiksmes noteikumu apmācības programmā, ko autovadītāju universitāte “Credo autoprieks” kopā ar LIDO SPICE ir izveidojusi 1.-4. klases skolēniem.

 

Visas vasaras garumā biedrība “Cita Rīga” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu organizēja brīvā laika aktivitāšu projektu “Vēstures pētnieki”.

 

Biedrība “LIdomas” piedāvā Jūsu bērnam iespēju no 23. oktobra līdz 27. oktobrim interesanti, aktīvi un jēgpilni pavadīt rudens brīvlaiku nometnē "Skubija Dū dārgumu meklējumi". Gaidām dalībniekus no 6 līdz10 gadiem.

 

Aicinām pieteikties ikgadējai izstādei „Karjeras iespēju diena 2017” – kur darba ņēmējiem ir iespēja klātienē sastapties un uzrunāt potenciālos darba ņēmējus/dažādu nozaru topošos speciālistus. Šī gada izstādes tēma ir„Gribu. Varu. Vajag.”.

 

Līdz 17. oktobrim skolu jaunieši un skolotāji var pieteikt dalību Junior Achievement Latvija (JA Latvija) uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei “Uzdrīksties uzvarēt!”, kas LIAA īstenotā projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros 26. oktobrī norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā.

 

18. septembrī sākās kampaņa “Mazais 100-gades pilsonis”, kuras ietvaros Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) dosies uz Rīgas skolām, lai informētu un ieinteresētu skolēnus kļūt pilsoniski aktīviem.

 

Bērnu un jauniešu centrā “Altona” 2017.g. 14. septembrī  pirmos apmeklētājus šajā mācību gadā sagaidīja skaisti izremontētā pastāvīgi darbojošās izstāžu zāle, kurā gaidīts ikviens. Pirmajā  izstādē  ar 101 darbu piedalās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu un studiju  audzēkņi.

 

Projekta mērķis ir vēlēt visiem, lieliem un maziem, jauku Latvijas neatkarības pasludināšanas 99. jubileju,  sagādājot  pārtikas produktus  svētku mielastam mūsu līdzcilvēkiem, kuriem to trūkst - krīzes situācijā nonākušiem bērniem un māmiņām, vientuļiem sirmgalvjiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Aicinām skolniekus un studentus piedalīties konkursā, sagādājot pārtikas pakas. 

 

Ceturtdien, 21. septembrī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) Sēžu zālē no plkst. 9.00 risināsies Eiropas Savienības Izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas “Erasmus+” projekta “Rakstura veidošanas izglītība jauniešiem” noslēguma konference, kurā piedalīsies projekta dalībvalstu – Lielbritānijas, Čehijas, Zviedrijas un Latvijas – pārstāvji, kā arī Rīgas izglītības iestāžu darbinieki, kuri divu gadu laikā aktīvi iesaistījās projektā.

 

Sestdien, 16. septembrī, ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem tika atklāts Centra sporta kvartāls, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā). Svētkos kopumā apmeklēja vairāk kā 12 000 rīdzinieku. 

 

Izaicini sevi un kļūsti par Superpuiku!

2017. gada 18. septembris

Konkursam “Superpuika 2018” līdz š. g. 30. septembrim var pieteikties 2005. un 2006. gadā dzimuši zēni no visas Latvijas. Konkursa 1. kārta notiks 17. oktobrī. 

 

Sestdien, 16. septembrī, no plkst.12.00 ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem notiks Centra sporta kvartāla, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā), atklāšanas svētki.

 

21. septembrī no plkst. 10.30 līdz 17.00 “Skola2030” konference “Vērtēt, lai mācītos” tiešraide ar “Lattelecom” atbalstu: www.shortcut.lv. Pievienojieties tiešraidei no skolotāju istabas, klases vai skolas gaiteņa!

 

Ģimenes attīstības un kultūras centrs “Alise" 23. septembrī aicina nepilnās ģimenes ar bērniem izbaudīt rudeni Līgatnē!Gida pavadībā dosimies piedzīvojumā smilšu alu labirintos, bet pēc tam apciemosim dzīvniekus Līgatnes dabas parkā.

 

Konkurss “Plakāts valsts svētkos”

2017. gada 14. septembris

Ja ir vēlme piedalīties Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”  organizētajā  vizuālās mākslas konkursā “Plakāts valsts svētkos”, ceļā uz Latvijas 100.gadadienu, tad ir pēdējais laiks sākt!

 

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) oktobrī sāksies sagatavošanas kursi fizikā, ķīmijā, matemātikā un zīmēšanā. Kursi palīdz sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām RTU, kā arī padziļina zināšanas konkrētā mācību priekšmetā. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.septembrī, 2017, 16:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv