Afiša (30. apr - 6. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

26. un 27. aprīlī Bērnu un jauniešu centri “Altona” un “Laimīte” uzņēma pedagogu delegāciju no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas Kopli jauniešu mājas.

 

Septiņos Rīgas bērnudārzos ir sākusies uzņemšana jaunatvērtās pirmsskolas grupiņās, kuras paredzētas bērniem vecumā no pusotra gada, ar programmas apguvi latviešu valodā.

 

Šonedēļ noslēgsies Rīgas biedrības un nodibinājumu skolu apmeklējums kampaņas “Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros. Tikšanās laikā skolēni uzzina par konkrētās organizācijas darbu, uzzina, par pilsoniskās līdzdalības formām, izspēlē interaktīvu spēli un mācību stundas noslēgumā tiek aicināti pašu veikt  kādu pilsonisko aktivitāti.

 

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstāde - konkurss “Laikmetu griežos 10” aicina savus dalībniekus uz tikšanos Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā. Šī gada darbu tēma: “Atklāj Rīgu no jauna!”

 

Rīgas Igauņu pamatskola ir iesaistījusies Erasmus + projektā  “Draudzīgās  vides dzērvenes un inovatīvie planšetdatori” kopā ar četrām skolām no Igaunijas, Somijas, Itālijas un Polijas.  

 

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” fināls jau 28. aprīlī. Tajā par uzvaru un galveno balvu – ceļazīmi uz aizraujošu vasaras nometni – cīnīsies Rīgas skolu spēcīgākās 8. un 9. klašu skolēnu komandas, kuras sevi jau pierādījušas atlases kārtā.

 

Konkurss noritēja sirsnīgā atmosfērā, jo jau 4 gadus kopā ar skolēniem ir Pifs un viņa draugi, kur tēlos pārtop Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolotāji: darbojošās personas: Pifs – Ingrīda Brutāne, Herkuless – Dace Broka, pele Rozāloja – Ilze Liepa, Agate – Ieva Muktupāvela.

 

Svinēsim latviešu valodas bagātību!

2017. gada 26. aprīlis

2017. gada 13. maijā, Jura Alunāna 185. dzimšanas dienā, aicinām ikvienu svinēt Valsts valodas dienu! Rakstniecības un mūzikas muzejs Valsts valodas dienu aicina svinēt jau sesto gadu.

 

Ģimenes diena Dabas muzejā

2017. gada 26. aprīlis

Šī mēneša pēdējā sestdienā, 29. aprīlī, laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā un uzzināt vairāk par pirmajiem pavasara vēstnešiem un norisēm dabā.

 

Trešdien, 26.aprīlī, plkst.10.00 Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā (Lielvārdes ielā 14) notiks sporta dienas pasākums veselību veicinošām Rīgas skolām “VESELS – GUDRS – LAIMĪGS”. Pasākumu apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Labklājības departamenta direktori Irēnu Kondrāti.

 

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” organizētais vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde “Daba mums apkārt. Pļava 12” noslēdzas. Vēl tikai līdz ceturtdienai, 27. aprīlim, iespējams apmeklēt konkursa izstādi par tēmu: “Ceļteka un skudra”.

 

Mūsdienās 81% bērnu lieto internetu un viedierīces katru dienu, secināts mobilo sakaru operatora Amigo un SKDS veiktajā pētījumā Amigo laimes indekss, bet ne vienmēr laiks pie viedierīces tiek pavadīts lietderīgi. Taču daudziem vecākiem ikdienā pietrūkst padoma, kā labāk un drošāk iepazīstināt bērnus ar digitālo pasauli, kādas lapas vai aplikācijas un spēles viņiem piedāvāt, kā regulēt bērna pie viedierīcēm pavadīto laiku un kādus noteikumus ieviest un ievērot ģimenē, lai bērniem nerastos atkarības riski.

 

2017. gada 10. maijā plkst. 17.00 Baltijas Psiholoģiskās konsultēšanas asociācija kopā ar Starptautisko Praktiskās psiholoģijas augstskolu (Bruņinieku ielā 65, Rīgā) rīko bezmaksas iepazīšanās semināru „Ievads pozitīvajā psihoterapijā”.

 

Aicinām līdz š.g. 22. maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “Sibīrijas bērni 1941/1949 – trimdas bērni 1944”, un līdz š.g. 18. maijam iesūtīt darbus zīmējumu konkursam “Sibīrijas bērni 1941/1949”.

 

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā „Fizmix Eksperiments” rit aktīvākais posms – vairāk nekā tūkstotis skolēnu visā Latvijā aktīvi veic praktiskus fizikas eksperimentus. Aprīļa beigās 10 komandas no katra reģiona, kuras būs ieguvušas precīzākos eksperimentu rezultātus un būs pratušas atrast pareizās atbildes risināmajiem uzdevumiem, tiksies konkursa fināla kārtās.

 

Rīgas 256. pirmsskolas izglītības iestādes 7. grupas “Saulīte” bērni kopā ar pedagogiem - Veru  Masļakovu, Irinu Cernihu un Arnitu Ferdati, LVM ekoprogrammas "Cūkmena detektīvi"  ietvaros turpina atklāt dažādus meža noslēpumus un jau ir kļuvuši par īstiem Cūkmena detektīviem!

 

Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas pedagogu un skolēnu kolektīvs Atvērto durvju dienā, 26. aprīlī,  piedāvā iepazīties ne tikai ar to, kādas ir iespējas mācīties vidusskolā, bet arī tiek aicināti kadeti no Valsts policijas koledžas.

 

Latvijas Sporta muzeja izstāde “Ritenis Rīgas ielās. Riteņu kultūra no 19. gs. līdz 21. gs.”  sadarbībā ar BJC ”IK Auseklis” Minimotomuzeju atklāta Centra telpās Rīgā, Silciema ielā 3. Izstāde aplūkojama bez maksas, BJC “IK Auseklis” darba laikā līdz 30. septembrim.

 

"Arēnā Rīga" 29. aprīlī notiks Rīgas izglītības iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu deju svētki "Trejdeviņi gaismas tilti", kurā dejas rakstus izdejos vairāk nekā 4000 dalībnieki no pirmsskolas vecuma līdz pat jauniešu deju kolektīviem. Lielkoncerts ir Rīgas bērnu un jauniešu dāvana Latvijas valsts simtgadē.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvalde informē, ka šā gada 26.aprīlī  plkst.10.00 Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā notiks konference ,,Bilingvālā izglītība Rīgas skolās: rezultāti un perspektīvas”.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 28.aprīlī, 2017, 16:06
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv