Āra dzīves apmācību centra “Pelēkais vilks’’ nometņu un apmācības vietā “Priežkalni’’, Kuldīgas novadā, Padures pagastā no 14. līdz 17. martam organizē nometni - stratēģisku āra piedzīvojumu spēli “Kurzemes sirds vēl dzīva’’. Pieteikties var jaunieši - skolēni, skauti, gaidas, jaunsragi, kā arī jebkurš interesents atbilstošajā vecumā no 12 līdz 17 gadiem.

Skolēnu pavasara brīvdienās, no 13. līdz 17. martam, Rīgas Juglas vidusskolā, Skrudalienas ielā 1 biedrības Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae” dibinātāInterešu izglītības iestāde „Lūsis” organizē dienas nometni “Juglas podziņas”.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments nometņu organizēšanai skolēnu pavasara brīvlaikā ir atbalstījis 17 atklāto nometņu projektus, kuros pēc izvēles varēs piedalīties 541 dalībnieks.

No 13. marta līdz 17. martam biedrība"LIdomas" aicina 7-10 gadīgus bērnus piedalīties jubilejas nometnē "Smurfi iedvesmo", kur varēs sastapt radošo profesiju pārstāvjus, kas atklās savas profesijas būtību un ļaus bērniem līdzdarboties:

Veselīga dzīvesveida veicināšanas un zināšanu papildinošā nometne bērniem un jauniešiem “Pavasara brīvlaika čempionāts”.  Dienas nometne paredzēta bērniem no 7 līdz 12 gadiem.

Līdz 24. februārim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pretendentus iesniegt dokumenmtus  vakantajiem Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju amatiem:

2017. gada 16. februārī stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos „Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”, kas paredz vairākas izmaiņas.

No 13. marta līdz 17. martam Āgenskalna sākumskola, Kandavas ielā 4k-1, Rīgā, organizē dienas nometni bērniem “Pavasara jampadracis”. Aicinām pieteikt bērnus vecumā no 7 – 11 gadiem! Bērni nometnē varēs darboties  no plkst.9.00 līdz plkst.17.00.

Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) Rīgas vietēja grupa aicina Ķengaraga iedzīvotājus un viesus uz putnu barotavu darbnīcu sestdien, 25. februārī jauniešu centrā “Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, Rīgā. Darbnīcas sākums plkst. 11.00, kurā no jau daļēji gataviem materiāliem būs iespējams uztaisīt savu putnu būrīti un to nest uz mājām.

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no 1. marta līdz 31. maijam plāno Atvērto durvju dienas un  aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizāciju un ikdienas norises pirmsskolā.

Steidzīgajā ikdienā vecākiem sava uzmanība jāspēj sadalīt starp bērniem, darbu, ikdienas rūpēm, kā arī citiem pienākumiem un atpūtas brīžiem. Lai bērni izaugtu par laimīgiem un pašpietiekamiem pieaugušajiem, ir vērts ieguldīt savu dārgo laiku kopīgās aktivitātēs.

Piektdien, 3. martā, no plkst. 12.00 līdz 13.30 Rīgas Latviešu biedrībā, Merķeļa ielā 13, notiks RLB „Sprīdīša skolas” sarīkojums sākumskolas skolēniem „Gaiļa gada Metenītis”.

Izmanto brīvo laiku prātīgi!

2017. gada 16. februāris

Bērnu un jauniešu centrs “Altona” aicina interesentus iesaistīties brīvprātīgā darba programmas projektā “Rakstu rakstus rakstīsim”. Par BJC „Altona” brīvprātīgo var būt ikviens Rīgas iedzīvotājs, kuram patīk radoši darboties un kurš spēj darboties ar bērniem, jauniešiem.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu jaunieti vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties bezmaksas pieredzes apmaiņas seminārā par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmas iespējām. Seminārs notiks “ES Mājā” (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) 7. martā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00.

3. marts  ir Starptautiskās Humānas pedagoģijas apvienības Labestības stundu diena, un kopš 2011. gada, tajā piedalās arī Latvijas Humānas pedagoģijas asociācija, tās biedri un atbalstītāji. Tuvojas Latvijas simtgade, un mēs katrs apzināmies šīs jubilejas nozīmīgumu, domājam par dāvanām  savai Tēvzemei.

Atbalstot  „JA-YE Latvija” iniciatīvu  „Rītdienu veido šodienas lēmumi” 2017. gada 15. februārī Rīgas 49. pirmsskolas izglītības kolektīvs jau trešo gadu atbalstīja skolēnu vēlmi būt par mūsu iestādes pedagogu ēnām.

Atbalstot  „JA-YE Latvija” iniciatīvu  „Rītdienu veido šodienas lēmumi” 2017. gada 15. februārī Rīgas 5. pirmsskolas izglītības “Čiekuriņš” kolektīvs atbalstīja skolēnu vēlmi būt par mūsu iestādes pedagogu ēnām.

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas pirmā un otrā stāva izstāžu zālēs, no š.g. 1. februāra līdz 1. aprīlim ir apskatāmi mākslas skolas audzēkņu darbi – viss par cilvēku, kuros audzēkņi daudzveidīgi iepazinuši cilvēka figūras pētniecības un attēlošanas veidus.

No 13. līdz 17. martam no plkst. 10.00 – 17.00 Rīgas Ezerkrastu pamatskolā, Malienas ielā 89, Rīgā (Jugla) un tās apkārtnē tiek organizēta bērnu dienas nometne “Pavasara vēstneši”. Caur pasākām, stāstiem, teikām un krāsām bērni kopā ar pedagogiemsatiks "pavasara vēstnešus" - sauli, dabas, atmodu, putnus, darbus, procesus un sajūtas.

No 13. līdz 17. martam O. Kalpaka bulvārī 8, Rīgas V.Zālīša sākumskolā , 104.telpā 1.-6.kl. skolēniem notiks radoši izglītojoša dienas nometne „Ģēnijs Tevī - 4!”.

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri