Afiša (29. aug - 4. sept)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šodien Rīgas Kongresu namā uz ikgadējo skolu direktoru un pirmsskolu vadītāju sanāksmi pulcējās Rīgas pedagogi.  Viņus uzrunāja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kurš informēja par pašvaldības plānotajiem pasākumiem skolu un bērnudārzu pedagogu un darbinieku atbalstam.

 

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru “Zolitūde” (Ruses ielā 13, Rīgā) no 26.augusta līdz 30.septembrim aicina apmeklēt ceļojošo izstādi “Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts”.

 

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” no 29. augusta līdz 9. septembrim gaida visus darboties gribošos bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 25 gadiem vairāk nekā 60 dažādos dejas, mākslas, mūzikas, teātra, sporta, radošo industriju, tehniskās jaunrades, valodu u.c. pulciņos un kolektīvos.

 

No 1.septembra atsāksies policijas darbinieku patrulēšana pie Rīgas pašvaldības 114 izglītības iestādēm, 12 interešu izglītības iestādēm, 7  sporta skolām, 9 mūzikas un mākslas skolām un šo iestāžu filiālēm, veicot patrulēšanu pie 162  skolēnu apmācībai paredzētajiem izglītības iestāžu ēku kompleksiem, tāpat tiks organizēta papildus patrulēšana pie renovētiem stadioniem un sporta laukumiem.

 

Bieži vien par lielajām un dārgajām dāvanām mīļākas ir bērnu roku darinātās. Tās ir kartītes, kuru veidošanā mazais ķipars ielicis visu savu mīlestību. Tādēļ šogad aicinām dalīties tētiem gatavotu apsveikumu kartīšu idejās!Balvas no “LEGO®” un “Möller’s”!

 

Ceturtdien, 25. augustā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti atbalstīja grozījumus Rīgas domes lēmumā „Par darba samaksu Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs strādājošajiem pedagoģiskajiem darbiniekiem”. Tajos atbilstoši pašvaldības kompetencei, reglamentēta ne tikai minimālā, bet arī maksimālā pedagogu darba alga.

 

Rīgas izglītības iestādes gatavojas jaunajam 2016./2017. mācību gadam, pārrunājot arī izglītības jomas aktuālos jautājumus iestāžu vadītāju kopsapulcēs, kurās piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis.

 

Svētki Annas ielā

2016. gada 25. augusts

Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši var iegūt Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” darbnīcās un studijās, palīdz pārliecinoši spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē līdzīgi kā ķēdes reakcijā, kur viens process ierosina nākamo un sekmē reakcijas tālāku, nepārtrauktu norisi.     

 

Rīdziniekiem, tajā skaitā bērniem un jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem pieejams aktuālākais interešu izglītības un amatierkolektīvu katalogs, kurā vienuviet apkopoti visi Rīgas pašvaldības izglītības un kultūras iestāžu piedāvātie interešu pulciņi, sporta, mūzikas un mākslas programmas, studijas un amatierkolektīvi, to atrašanās vieta, dalībnieku vecuma grupa un kontaktinformācija. Katalogs atrodams tīmekļa vietnē www.e-skola.lv sadaļā „Aktuāli”.

 

Tuvojas atvasara un zelta rudens ar bagātīgām dabas veltēm. Tas ir īstais laiks, lai dotos pārgājienos un baudītu ēdienu svaigā gaisā. Ko darīt, lai piedzīvojums izdotos? Renārs Purmalis un Jānis Brūveris, kustības “Gatavo dabā” autori un pasākumu organizatori, norāda svarīgāko par gatavošanos pārgājieniem, ēdiena un trauku izvēli, kā arī drošību gardajās atpūtas pauzēs.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu uz vakantajiem Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju amatiem: 

 

Ar plašu bezmaksas aktivitāšu un darbnīcu programmu bērniem un pieaugušajiem, medaļu izgatavošanu rehabilitācijas centra Poga mazajiem iemītniekiem populārais dabas draugs un aizstāvis Cūkmens 26. augustā plkst. 15.00 Rīgā, Lucavsalas atpūtas parkā, noslēgs Vislatvijas Cūkmena kokmīļu darbnīcas tūri.

 

Tuvojoties starptautiska projekta “Ēdam atbildīgi!” otrā norises gada sākumam, 30.augustā notiks ievadseminārs 50 jaunajām dalībskolām. Seminārā pedagogi uzzinās, kā palīdzēt bērniem un jauniešiem apzināties savu lomu globālajā pārtikas aprites sistēmā un motivēt tos pieņemt atbildīgus, videi draudzīgus lēmumus.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”. 

 

1.septembrī skolēnus un studentus aicina apmeklēt lielākos un aizraujošākos Zinību dienas svētkus Rīgā, Spīķeru kvartālā. Pasākuma apmeklētāji varēs radoši darboties dažādās darbnīcās, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī novērtēt jauno mūzikas grupu sniegumu un svētku noslēgumā uzgavilēt populārām un iemīļotām pašmāju grupām – „Rīgas Modes”, „Triānas Parks”, „Olas”. Pasākumu vadīs neatkārtojamais Rīgas bebrs. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

21. augustā kuplā skaitā (30 dalībnieku sastāvā) TJN „Annas 2” Velo mini moto pulciņu pārstāvošā „Riteņvasaras” komanda piedalījās Olaines velosvētkos, izmantojot iespēju pacīnīties ne tikai Bērnu braucienā, bet arī Ģimeņu distancē un Tautas distancē.

 

No 12. līdz 23. septembrim Rīgas pilsētas skolās norisināsies kampaņa „Mazais pilsonis”. Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas  un skolas piedalīties kampaņā.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu Rīgas Futbola skolas (Uzvaras bulvāris 18) direktora/-es amatam. 

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu vakantajiem Rīgas pašvaldības pirmsskolu izglītības iestāžu vadītāju amatiem:

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentsizsludina konkursu Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas (Stūrmaņu ielā 31) direktora/-es amatam.  

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 26.augustā, 2016, 15:58
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv